Kripto HaberleriAltcoin3 Metaverse Altcoin'inde Son Durum Ne? CEEK, BLOK, RACA Analizi

3 Metaverse Altcoin’inde Son Durum Ne? CEEK, BLOK, RACA Analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz dönemin en çok parlama yaşayan coinler şüphesiz Metaverse coinleri olmuştu. Metaverse kavramı günlük yaşantımıza çok hızlı bir giriş yapıp popülerlik kazansa da Bitcoin’in sert düştüğü bir piyasada hiçbir altcoin tutunamadı.

Kripto para piyasası kararsız hareketlerine devam ederken araştırmalara göre Türk yatırımcıların yakından takip ettiği 3 Metaverse Altcoin’ine bu yazıda yakından bakalım…

CEEK VR (CEEK)

Özellikle Temmuz ayında CEEK evrenine arsa satışlarının gelmesi ile ciddi bir ivmelenme yaşayan CEEK, tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Grafiğe baktığımız zaman Bitcoin’in kararsız hareketlerinden CEEK’in de olumsuz etkilendiği görülüyor.

Temmuz ayının ortalarında yaşadığı ralli ile 0.40 seviyelerine kadar yükselen CEEK, bu seviyenin yüzde 45 daha aşağısında işlem görüyor.

CEEK için bu aşamada en önemli destek 0.21 dolar seviyeleri olurken bu seviyenin de kaybedilmesi 0.19 dolarlara kadar düşüşü getirebilir.

Yine direnç olarak 0.25 doların önemli olduğu görülürken bu seviyenin kırılması 0.29 dolarlara kadar yükselişi tetikleyebilir.

CEEK ilerleyen süreç için öne çıkan Metaverse projelerinden olsa da bu aşamada BTC’nin kararsız hareketlerinden olumsuz etkilenmesi son derece normal.

Bloktopia (BLOK)

BLOK grafiğine bakıldığı zaman önemli bir destek hattını kırdığı görülüyor. Bir sonraki önemli destek seviyesinin 0.003870 dolarlar olduğu görülürken bu seviyelere kadar düşüşler olası görünüyor.

Bu seviyenin de kırılmasıyla bir sonraki önemli destek seviyesi 0.003420 dolar seviyeleri olabilir.

BLOK’un düşüş trendinden kurtulması ve biraz daha güvenli bölgeye geçmesi için günlük kapanışları önemli bir direnç olan 0.0042 dolar üzerinde yapması önemli. Bu seviye üzerinde kalıcılık sağlanmasıyla 0.004730 dolarlar hedeflenebilir.

RadioCaca (RACA)

Yine Türk yatırımcıların ilgi odağında olan RACA’ya baktığımızda da mavi destek çizgisinin önemli olduğu ve bunun kaybedilmesiyle 0.000416 dolar seviyelerine kadar düşüş olabileceği görülüyor.

Şu an önemli bir destek seviyesinde bulunan (0.00043 dolar) RACA’nın bu seviye üzerinde kalması oldukça önemli.

Geçtiğimiz günlerde yüzde 25’lik bir yükseliş yaşayan RACA için en önemli direnç seviyesi 0.000545 dolar olarak görülüyor. Bu seviye kırılırsa ciddi bir ivmelenme görülmesi mümkün. Bu seviye öncesinde de 0.000483 doların direnç olduğu görülüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay