AltcoinAnaliz

4 Günde Yüzde 100 Yükselen Bu Altcoin Balinaların Dikkatini Çekiyor! Elrond (EGLD) Fiyat Analizi

Son birkaç gün içerisinde kendisine yatırım yapanlara yüzde 100’den fazla kazandıran Elrond (EGLD) 24 saatte de yatırımcısına yüzde 15 oranında kâr sağlamış durumda. Son yükselişlerden sonra kripto para hacim sıralamasında 32. sıraya yükselen EGLD, geçtiğimiz haftalarda Untold Festival’i ile ortaklık yapmış ve festival biletlerinin EGLD ile alınabileceği duyurulmuştu. Aynı zamanda sanatçıların hayranlarına EGLD vasıtasıyla NFT dağıtabileceği açıklaması, EGLD’nin popüler olan NFT akımını da arkasına almasını sağladı.

Bu açıklamalardan sonra kademeli bir şekilde yükseliş yaşayan EGLD, Ağustos ayının başından beri yüzde 240 oranında primlenmiş oldu.

1 saatlik grafiğe bakıldığı zaman yükselen kanal üzerinde ilerleyen EGLD için en önemli destek an itibarı ile daha önce 12 Nisan tarihinde gördüğü 247 dolar seviyeleri. Son yükselişleri ile bu direnci kıran ve ATH yaşayan fiyat için daha aşağılardaki destekler ise 222 ve 188 dolar seviyeleri.

EGLD 1 Saatlik Grafik Destek ve Dirençler

Her ne kadar son zamanlarda yükseliş yaşamış olan coinlere yatırım yapmak riskli olsa da yatırım yapmak isteyen yatırımcılar, yükselen kanalın alt desteğinde (aşağıdaki sarı çizgi) ya da 247 dolar altında stop olabilirler. 

Grafiğe fibonacci uygulandığında ise EGLD‘nin sıradaki en önemli hedefinin ise 340 dolar seviyeleri olduğu görülüyor. Özellikle fiyatın 247 dolar üzerinde tutunması ve yükseliş trendinin bozulmaması, yeni zirvelerin gelmesi ve balinaların alış yönlü karar vermesi için oldukça önemli.

EGLD 1 Saatlik Grafik Fibonacci Seviyeleri

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu