AltcoinBitcoinKripto Para

“6 Ay İçerisinde Bitcoin (BTC) ve Kripto Paraların Değeri İkiye Katlanacak”

Market değeri arttıkça kripto paralar ile ilgili beklentilerde artıyor.

2020 yılında kripto paraların başlattığı ralli, bugünlerde marketi 1 trilyon dolarlık devasa bir büyüklüğe ulaştırdı.

Kripto para piyasası bu değere 10 yıllık bir süreçte ulaştı. ShapeShift CEO’su 6 ay içerisinde bu değerin iki katına çıkacağını düşünüyor.

Kripto para saklama platformu şirleti ShapeShift’in CEO’su Erik Voorhees, bugün attığı twitle, bu başarının 6 ay içerinde tekrar edeceğini iddia eden bir paylaşımda bulundu.

Kripto para birimlerinin market değeri, dolaşımdaki toplam kripto para sayısı ile her bir paranın mevcut piyasa fiyatının çarpılması ile bulunur.

Dünyada dolaşımda olan paraların toplam değeri yaklaşık 95 trilyon dolar değerinde. Kripto paralar bu değerin yaklaşık %1’ini oluşturuyor.

Bitcoin ve Ethereum piyasa değerleri itibariyle en büyük 100 varlık arasında çoktan yerini aldı. Bitcoin 710 milyar dolarlık piyasa değeri ile en değerli 100 varlık arasında 7. sıraya yükselirken, Ethereum’da 139 milyar dolarlık piyasa değeri ile 70 sıraya yükseldi.

Kaynak: AssetDash

ShapeShift  CEO’su Erik Voorhees’un öngörüsü gerçekleşirse, birçok analistin 2021’de Bitcoin’in 6 haneli rakamlara ulaşacağı beklentisi de gerçekleşmiş olacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu