Kripto HaberleriAnaliz67 Sentten Bitcoin (BTC) Satın Alan Trader Konuştu: Dip ve Tepe İçin...

67 Sentten Bitcoin (BTC) Satın Alan Trader Konuştu: Dip ve Tepe İçin İki Seviye Verdi!

Takip et

YouTube’da Davincij15 kanalının sahibi DaVinci Jeremie, 2011 yılının Mart ayında 67 sent karşılığında Bitcoin satın aldı.

“Akıllara Durgunluk Veren Bir Teknoloji”

Şimdi, on yıldan fazla bir süre sonra, Bitcoin 16.500 dolar civarında işlem görürken, Jeremie Bitcoin’ini tutmaya devam ettiğini, çünkü bunun “ülkelerin durduramayacağı bir para sistemi” olduğunu söyledi:

“BTC ile servetinizi üçüncü bir taraf olmadan dünyanın her yerinden herhangi birine anında aktarabilirsiniz. Bu akıllara durgunluk veren bir teknoloji.”

Jeremie’ye göre Bitcoin’in bu nitelikleri, devletler merkez bankası dijital para birimlerini piyasaya sürmeye başladığında özellikle belirgin hale gelecektir:

“Bence ülkeler kendi dijital para birimlerini üretecek ve insanların ne alıp alamayacaklarını söylemenin yanı sıra ne satın aldıklarını engelleyerek işlem yapmalarını imkansız hale getirecekler.”

Jeremie, bu durumda insanların günlük işlemlerde kullanarak ülkelerin aşırı müdahalelerini aşmak için BTC’ye yöneleceğini öne sürdü.

İlgili Haber
2022 İçin Bitcoin'de 200.000 Dolar Tahmin Eden Analist Konuştu: Fikirleri Değişti Mi?

Bitcoin’in fiyatının türev piyasalar ve ETF’ler aracılığıyla manipüle edildiğini söyleyen Jeremie, altın ve gümüşün de manipüle edildiğini iddia etti:

“Bitcoin, emtia borsasında teslim alamadığınız tek emtia. Yine de teslimatı en kolay emtia… BTC sözleşmesinin süresi dolarsa elinize geçen tek şey nakit oluyor.”

Jeremie, gün içi işlemlerde BTC’nin fiyatını hareket ettirmek için borsada alım ve satım emirleri verilebileceğini öne sürdü:

“Fiyatı manipüle etmenin diğer bir yolu da ETF’lerdir. İnsanlar Bitcoin olduğunu düşündükleri şeyi bir ETF üzerinden satın alabilirler, ancak bu BTC değildir… ETF ile yalnızca fiyat riskine maruz kalırsınız.”

“Bitcoin’de 12.000 Doları Görebiliriz”

Jeremie, 12.000 dolarlık bir taban fiyat öngörerek BTC’nin önünde sonunda toparlanarak 100.000 dolara ulaşacağını iddia etti:

“Bence Bitcoin için muhtemelen 12 bin doları göreceğiz. Kripto para kışının gerçekten azalmaya başlaması 2024’e kadar sürecek çünkü bu dönemde BTC’de halving sürecini tamamlayacağız.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
yuusf

ben bu siyahiyi tanıyom

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları