AnalizXRP

Aayush Jindal Açıkladı: Ripple (XRP) Fiyatında Önemli Seviyeler Neler?

XRP fiyatındaki son gelişmeler analistlerin dikkatini çekiyor.

Kripto para analizleri ile tanınan ve sık sık adından söz ettirmeyi başaran Aayush Jindal, XRP fiyatı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. XRP fiyatındaki düşüşün 0.22 dolar ve 0.21 dolar seviyesine kadar gidebileceği uyarısında bulunan Jindal, “yatırımcılar çok dikkatli olmalı” uyarısı ile XRP sahiplerini uyardı.

Son günlerde 0.36 dolar seviyesinden hemen sonra direnç engellerini kıramayan ve düşüş yönünde hareket etmeye başlayan Ripple (XRP) için en önemli direnç ve destek noktalarını açıklayan Jindal, 0.25 dolar seviyesinin altına gerileme olması durumunda yükseliş beklentisinin büyük ölçüde azalacağı uyarısında bulundu.

0.25 Dolar Seviyesi Yükseliş Açısından Önemli

Analistler, 0.25 dolar seviyesine sık sık işaret ederken, özellikle 0.26 dolar ve 0.25 dolar aralığının piyasa fiyatının yönünü belirleyecek olan aralık olduğunu belirtiyorlar.

RSI göstergesinin 50’nin altında bulunduğuna dikkat çeken kripto para birimi analistleri, temel destek seviyelerinin 0,2600, 0,2500 ve 0,2220 olduğunu belirtiyor. Marketin yukarı yönlü dönmesi durumunda ise XRP’nin de değer kazanacağı ve direnç seviyelerine yükseleceği tahmin ediliyor.

Ripple (XRP) 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Ana direnç engellerinin ise 0,2920 dolar, 0,3120 dolar ve 0,3300 dolar seviyesinde olduğuna değinen analistler, 0.33 dolar direncinin kırılması durumunda yeniden 0.36 dolar ve 0.37 dolar direnç engellerinin gündeme geleceğini ve 0.36 dolar direncinde yeniden uzun süre yükselişin mümkün olamayabileceği uyarısında bulunuyorlar.

Piyasa Düşüşte

Son 24 saatte Bitcoin başta olmak üzere birçok kripto para biriminin fiyatı beklenmedik düzeylerde değer kaybetti. Yatırımcılar yükseliş beklerken Bitcoin 32 bin dolar eşiğine gerileyerek yatırımcılarını üzdü. DASH fiyatında %100’ün üzerinde yükselişin ardından %85’in üzerinde düzeltme görüldü. Bitcoin Cash – BCH – fiyatında ise yükseliş etkisi korunurken, 100 doların üzerinde değer kaybı gözlemlendi.

Hangi altcoin yatırımı yapıyorsanız mutlaka Bitcoin hareketlerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Zira BTC tek başına piyasanın yüzde 79’unu domine ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu