Kripto HaberleriBinance CoinABD Borsalarının Alıcılı Kapanması Bitcoin'e (BTC) Yaradı! ETH ve BNB Rekor Tazeledi!

ABD Borsalarının Alıcılı Kapanması Bitcoin’e (BTC) Yaradı! ETH ve BNB Rekor Tazeledi!

Takip et

Yatırımcılar bir süredir görmeye alışık oldukları yeşil bir cumartesi gününe uyandı. ABD borsalarının sağlık, sanayi ve tüketici hizmetleri sektöründeki hisselerin öncülüğünde alıcılı kapanması Bitcoin’deki risk iştahını yükseltti. Dow Jones haftayı %0,89, S&P 500 %0,77, Nasdaq ise %0.51 artıda kapattı.

Piyasalardaki pozitif havadan etkilenen Bitcoin de uzun süredir kıramadığı 60.000$ direncini kırarak 61300$ dolar seviyesine kadar yükseldi. Önceki zirvesinde direnç ile karşılaşan Bitcoin’in 60600$ seviyelerinde yatay hareketler yapmaya başlaması ile para yine altcoinlere akmaya başladı.

Bitcoin’i takip eden Ethereum da 2200$ seviyesine ulaşarak yeni bir rekor kırdı. Uzun süredir yıldızı parlayan BNB de 485$ seviyesine ulaşarak rekorunu tazeledi.

SEC davasının baskısı altında uzun süredir boğa piyasasından nasibini alamayan Ripple da 1.18$ seviyelerine ulaşarak ölü toprağını üzerinden attı. Hafta içerisinde Bitcoin’de yaşanan geri çekilmede XRP’nin 0.90$- 1$ bölgesinde sağlam durdurduğu ve bu bölgeyi güçlü bir destek haline getirdiği görüldü.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

İlgili Haber
Santiment: "Ethereum'da Boğa Sinyali Var, 2018 Yılından Sonra İlk Defa Oluyor!"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları