binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD, İngiltere, Avustralya, Kanada ve AB: Libra Endişelendiriyor!

ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada ve AB: Libra Endişelendiriyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Avrupa Birliği (AB) finans ve veri otoriteleri (resmi) ortak olarak imza atıp yayınladıkları bildiride kripto para birimi projesi Libra’dan endişeli oldukları ve bu konuda birlikte bildiride ifade ettiklerinden farksız olarak çalışacaklarını açıkladı. Libra’nın endişe verici olduğunu ve otoriteler olarak kendilerini endişelendirdiğini açıklayan bildiride, kripto para birimi projesinin hakkında birçok soru işaretleri olduğu ve bu soru işaretlerine herhangi bir yanıtın verilmediği gibi verilecek olan yanıtların güvenilir ve doğru olduğundan emin olmanın mümkün olmayacağı açıklandı. Devlet yolu ile bu konuda düzenlemeler yapılsa da tüm veri ve hesap bilgilerinin Facebook tarafından görülecek olmasının kişisel veriler ve finansal gizlilik hakkında bazı endişelere neden olduğu ifade edildi.

Kripto para birimi projesi ile ilgili olarak yapılan açıklamada ABD, İngiltere, Avustralya, Kanada ve Avrupa Birliği (AB) otoritelerinin endişeli oldukları, bu konuda Facebook Libra hakkında bazı yeni kararların gelecekte alınabilecek olduğu dolaylı olarak raporda belirtiliyor. Libra konusunda farklı bir bilgi ise bildiride yer almıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail