BitcoinHaberler

ABD Eski Kongre Üyesinden İlginç Bitcoin Anketi

ABD kongre üyesi Ron Paul Twitter üzerinden Bitcoin ile alakalı bir anket açtı. Sonuç ise şaşırtıcı...

Tüm piyasayı elinde tutan ve ilk kripto para olan Bitcoin (BTC), şüphesiz ki her sene daha çok insan tarafından tanınıyor. Özellikle 2017 yılının sonundaki 20 bin dolarlık rekoru ile tüm dünyada adından söz ettiren BTC, yatırımcıların yanı sıra tüm dünya devletlerinin de dikkatini çekti. Öyle ki artık bu sektör tüm dünya tarafından tanındı ve devletler kendi kripto paralarını bile çıkaracaklarını duyurdu.

İlgili Haber
Türkiye'nin Kripto Parası İçin Tarih Verildi! 2020'de Testler Başlayacak

Ancak Bitcoin’in sert yükseliş ve düşüşlerinden tedirgin olan çoğu insan BTC’ye yatırım yapmaktan endişe ediyor.

ABD eski Teksas Kongre Üyesi olan Ron Paul, Twitter üzerinden konu ile ilgili bir anket açtı. Ankette; “10 bin dolarınız olsa ve bu parayı 10 yıl boyunca harcamayacak olsanız hangi varlığa yatırım yaparsınız?” şeklinde bir soru soruldu. Seçeneklerde ise “ABD devlet tahvili, Altın, Bitcoin ve ABD Doları” seçenekleri yer alıyor.

An itibarı ile 75 bin kişinin katıldığı ankette yüzde 58 ile Bitcoin birinci sırada yer alıyor. Bu da demek oluyor ki her ne kadar insanlar BTC yatırımı konusunda kararsız olsa da orta ve uzun vadede Bitcoin’in ciddi yükselişler yaşayacağını düşünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu