coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD Spot Bitcoin Borsa Yatırım Fonları (ETF'ler) Üst Üste Dördüncü Gün Net...

ABD Spot Bitcoin Borsa Yatırım Fonları (ETF’ler) Üst Üste Dördüncü Gün Net Çıkış Yaşadı! İşte Detaylar

ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF'ler) Salı günü 152,42 milyon dolar net çıkış kaydederek üst üste dördüncü gün net çıkış yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler) Salı günü 152,42 milyon dolar net çıkış kaydederek üst üste dördüncü gün net çıkışa işaret etti.

ABD Spot Bitcoin ETF’leri 152 Milyon Dolar Net Çıkış Görerek Negatif Seriyi Dört Güne Çıkardı

SosoValue verilerine göre, 11 bitcoin ETF’si arasında Fidelity’nin FBTC’si 83 milyon dolar ile en büyük çıkışı yaşadı.

Grayscale’in GBTC’si 62 milyon dolar net çıkışla onu takip ederken, Bitwise’ın BITB’si yaklaşık 7 milyon dolar çıkış gördü. Kalan sekiz ETF Salı günü sıfır akış kaydetti.

Salı günü itibariyle 11 spot Bitcoin ETF’sinin kümülatif net girişi 14,81 milyar dolar olurken, bu rakam 7 Haziran’daki 15,69 milyar dolarlık zirve seviyesinden geriledi. Bu ürünler daha önce 7 Haziran’a kadar 19 günlük bir giriş serisine sahipti.

İlgili Haber  Veriler Açıklandı: Google'da En Çok Bu Altcoinler Aranıyor - Ancak Fiyatları Düşüyor

Bu ETF’ler için işlem hacmi Pazartesi günkü 1,24 milyar dolardan Salı günü 1,7 milyar dolara ulaştı.

Bitcoin fiyat sayfasına göre, Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde %0,35 düşerek yayın sırasında 65.300 dolar civarında işlem görüyor.

CryptoQuant analistleri Salı günü yayınladıkları bir raporda, Bitcoin’in önemli bir fiyat destek seviyesinden düştüğünü ve bunun da %8 ila %12’lik bir düzeltmeye işaret edebileceğini belirtti. Bu potansiyel düşüş, fiyatı 60.000 dolara doğru yönlendirebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları