coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD Spot Bitcoin ETF'leri Pozitif Seriyi Dört Güne Çıkardı! Ne Kadarlık Giriş...

ABD Spot Bitcoin ETF’leri Pozitif Seriyi Dört Güne Çıkardı! Ne Kadarlık Giriş Oldu? İşte Detaylar

ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF'ler) 147,37 milyon dolarlık net giriş görerek üst üste dördüncü gün pozitif giriş yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler) Çarşamba günü 147,37 milyon dolarlık net giriş görerek üst üste dördüncü gün pozitif fon akışına işaret etti.

ABD Spot Bitcoin ETF’leri 147 Milyon Dolar Net Giriş Sağlayarak Pozitif Seriyi Dört Güne Çıkardı

SoSoValue verilerine göre, Fidelity’nin FBTC’si 57,79 milyon dolar ile girişlere öncülük etti. Franklin Templeton’ın spot bitcoin fonu, Mayıs başından bu yana en büyük girişi olan 31,66 milyon dolarla onu takip etti.

En yüksek net varlık değerine sahip spot Bitcoin fonu olan BlackRock’ın IBIT’i 22,24 milyon dolar net giriş bildirirken, Valkyrie’nin BRRR’si 20,68 milyon dolar bildirdi.

Invesco ve Galaxy Digital’in BTCO’su da yaklaşık 9,5 milyon dolar giriş bildirdi. Ark Invest ve 21Shares, Bitwise ve VanEck’in fonları daha az miktarda net giriş gördü.

Ancak, ikinci en büyük bitcoin ETF’si olan Grayscale’in GBTC’si, 8,15 milyon dolar değerinde net çıkış bildiren tek fon oldu.

İlgili Haber  Yeni Kripto Para Hamlesine Hazırlanan Goldman Sachs'tan Spot Bitcoin ETF Yorumu!

Çarşamba günü 11 spot Bitcoin fonunda toplam 1,25 milyar dolar değerinde işlem yapıldı.

Buna rağmen, spot Bitcoin ETF’lerindeki işlem hacmi, her gün 12 milyar doların üzerinde işlemin yapıldığı bu yılın Mart ve Nisan aylarına kıyasla önemli ölçüde düşük kaldı. Ocak ayından bu yana ETF’lere toplam 15,42 milyar dolarlık net giriş oldu.

Geçen haftaki düşüşten sonra bir miktar toparlanmış olsa da, Haziran başındaki 70.000 doların üzerindeki fiyat aralığının önemli ölçüde altında kalmaya devam ediyor.

Kripto yatırımcıları, Mt. Gox ödeme dağıtımları ve Alman hükümetinin Bitcoin satışları nedeniyle piyasa belirsizlikleriyle karşı karşıya kalmaya devam ediyor.

Bu arada, kripto varlık yöneticisi Bitwise’ın baş yatırım sorumlusu Matt Hougan, bitcoin’in yılsonuna kadar potansiyel olarak 100.000 dolara ulaşabileceğini öngördü.

Hougan, bitcoin’e yönelik değişen siyasi tutumlar ve ABD Merkez Bankası’nın olası faiz indirimleri gibi faktörleri bu iyimser görünümün olası itici güçleri olarak gösterdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları