binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD Spot Bitcoin ETF'lerinde 19 Günlük Giriş Serisi Bozuldu! Bitcoin'de Düşüş Geldi!...

ABD Spot Bitcoin ETF’lerinde 19 Günlük Giriş Serisi Bozuldu! Bitcoin’de Düşüş Geldi! İşte Detaylar

ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF) 64,93 milyon dolar net çıkış kaydederek 19 günlük serinin bozulduğuna işaret etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

11 ABD spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) Pazartesi günü 64,93 milyon dolar net çıkış kaydederek, kayıtlardaki en uzun süre olan 19 günlük giriş serisinin sonunu işaret etti. Bu seride 4 milyar doların üzerinde toplam giriş görülmüştü.

ABD Spot Bitcoin ETF’leri 65 Milyon Dolar Net Çıkış Yaşayarak 19 Günlük Giriş Serisini Sonlandırdı

Grayscale’in GBTC’si 40 milyon dolar çekilerek bu haftaki çıkışlara öncülük etti. SosoValue verilerine göre, diğer önemli itfalar arasında Invesco ve Galaxy Digital’in BTCO’su 20 milyon dolarlık net çıkış yaşadı.

Valkyrie’nin Bitcoin ETF’si 16 milyon dolar net çıkış bildirirken, Fidelity’nin FBTC’si 2 Mayıs’tan bu yana ilk negatif akışı olan 3 milyon dolar net çıkış gördü.

Buna karşılık, net varlıklara göre en büyük spot Bitcoin ETF’si olan BlackRock’ın IBIT’i 6 milyon dolar net giriş kaydederken, Bitwise’ın BITB’si 8 milyon dolar giriş gördü.

Geçtiğimiz Cuma günü sona eren 19 günlük güçlü giriş serisi 4 milyar doların üzerinde net giriş sağlamıştı. Ocak ayındaki başlangıcından bu yana, 11 spot Bitcoin ETF’si toplamda 15,62 milyar dolarlık net giriş kaydetti.

İlgili Haber  Büyük Yatırım Şirketi, Dip Yapan Altcoine Yüklü Girdi: İlk Kez Satın Alıyor

Kripto ticaret firması QCP Capital’e göre, ABD tarım dışı istihdam ve işsizlik verilerinden gelen karışık sinyallerin belirsizlik yaratması ve yatırımcıları daha riskli varlıklardan uzaklaşmaya sevk etmesinin ardından Bitcoin’in fiyatı geçtiğimiz Cuma günü düşüş gösterdi.

Piyasa katılımcıları, ABD Tüketici Fiyat Endeksi’nin (TÜFE) açıklanmasını ve bu hafta sonunda yapılması planlanan Federal Açık Piyasa Komitesi toplantısını yakından izliyor.

CME Group, Federal Rezerv’in mevcut faiz oranını %5,25 ila %5,50 arasında tutma olasılığının %99,4 olduğunu tahmin ediyor.

Ancak, Reuters’in ekonomistler arasında yaptığı bir anket, FED’in Eylül ayından başlayarak bu yıl iki kez faiz indirimine gidebileceğini gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail