binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinBüyük Yatırım Şirketi, Dip Yapan Altcoine Yüklü Girdi: İlk Kez Satın Alıyor

Büyük Yatırım Şirketi, Dip Yapan Altcoine Yüklü Girdi: İlk Kez Satın Alıyor

Onchain verilerine göre, dün büyük düşüş yaşayan altcoinlerden birine yatırım şirketi yüklü miktarda giriş yapmış olabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para onchain verilerine göre, kripto para yatırım kuruluşu Nascent ile ilişkili cüzdanlar bugüne kadarki ilk PEPE satın alımını yaptı.

Veriler, söz konusu cüzdanların PEPE fiyatında yaşanan dip sırasında Binance üzerinden 5.48 milyon dolarlık bir alım yaptığını gösteriyor. Dip noktasında yapılan alım sayesinde, fiyatın artması ile birlikte bu yazının yazıldığı anlarda Nascent cüzdanları şu anda PEPE pozisyonlarında 262 bin dolarlık yani %4.8’lik bir realize edilmemiş kara sahip.

İlgili Haber  Bu Altcoinde Yüz Milyonlarca Dolarlık Öneri Kabul Edildi

Söz konusu şirketin kripto para cüzdanları incelendiğinde son satım alım ile birlikte mevcut durumda en büyük varlığın PEPE olduğu görülüyor. Bunu ise Maker DAO (MKR) takip ediyor ve şirketin MKR’da 2.45 milyon dolarlık yani %248’lik bir realize edilmemiş kârı bulunuyor.

Nascent, dün RoaringKitty’nin canlı yayını sırasında ani düşen memecoinlerdeki bu dip noktasından faydalanmışa benziyor.

Şirketin toplam varlıkları ise 12.6 milyon dolar civarında. PEPE ve MKR’nin ardından en büyük varlıklarda AWBTC, USDT, ACX, ETH ve USDC geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail