binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinABD Spot ETF'lerinin Ardından Hong Kong ETF'lerinden de Çıkışlar Devam Ediyor! İşte...

ABD Spot ETF’lerinin Ardından Hong Kong ETF’lerinden de Çıkışlar Devam Ediyor! İşte Detaylar

Hong Kong'daki spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF'ler), Perşembe günü üst üste ikinci net çıkış gününü yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Hong Kong’daki spot Bitcoin borsa yatırım fonları (ETF’ler), 30 Nisan’daki ilk çıkışlarından bu yana Perşembe günü üst üste ikinci net çıkış gününü yaşadı. ETF’lerden yaklaşık 90,16 BTC çıkış gerçekleşti.

Hong Kong’un Spot Bitcoin ETF’leri Piyasaya Çıkışından Bu Yana İkinci Günlük Çıkışa Tanık Oldu

SosoValue’dan alınan verilere göre, China Asset Management’ın spot Bitcoin ETF’si Perşembe günü 80,16 BTC’nin üründen ayrılmasıyla çıkışların büyük kısmını yaşadı.

Buna ek olarak, Bosera HashKey Bitcoin ETF’si 10 BTC’lik bir çıkış kaydederken, Harvest’ın spot Bitcoin ETF’si aynı dönemde sıfır akış kaydetti.

İlgili Haber  Bitcoin Madencileri Zorda! Madencilik Zorluğu Ayı Piyasası Seviyelerine Geldi!

Üç ETF Çarşamba günü 101,6 BTC ve Salı günü 99,99 BTC net giriş kaydettiğinden, son çıkışlar önceki trendlerden bir geri dönüşü işaret ediyor. Ancak, fonlar ilk günlük çıkışlarını Pazartesi günü gördü ve 75,36 BTC’lik çıkış kaydedildi.

Çıkışlara rağmen, üç ETF için yönetim altındaki birleşik varlıklar, Perşembe günü itibariyle yaklaşık 4.260 Bitcoin ve 261,45 milyon dolar değerinde toplam net varlığa işaret etti.

SosoValue’ye göre bu rakam, işlemin ilk gününde kaydedilen 247,7 milyon dolarlık ilk toplam net varlıklardan kayda değer bir artışı temsil ediyor.

Farside Investors’tan alınan veriler, üç spot Bitcoin ETF’sinin toplu olarak günlük toplam net çıkışlarda 5,5 milyon dolar yaşadığını ve Hong Kong ETF piyasasındaki yatırımcı davranışındaki son değişimin daha da altını çizdiğini gösterdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail