binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerABD'li Senatör, SEC'in Kripto Para Sektörüne Müdahalelerini Engellemek İçin Adım Attı

ABD’li Senatör, SEC’in Kripto Para Sektörüne Müdahalelerini Engellemek İçin Adım Attı

ABD'li senatör Tom Emmer, kripto para sektöründe SEC'in etkisini azaltmak amacıyla yeni bir girişim başlattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Minnesotalı Cumhuriyetçi ve ABD Temsilciler Meclisi Çoğunluk Temsilcisi Tom Emmer, kapsamlı kurallar ve düzenlemeler uygulanana kadar ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) dijital varlık yaptırımları için fon kullanımını kısıtlayacak bir değişikliğe sponsor oldu.

Emmer’e göre, 2024 mali yılı için Finansal Hizmetler ve Genel Hükümet Ödenekleri Yasası’nın bir parçası olan değişiklik, SEC’in kripto para endüstrisine karşı “vergi mükelleflerinin paralarını silah olarak kullanmasını” önlemeyi amaçlıyor.

İlgili Haber  Hedge Fonu Brevan Howard Digital, Üç Gündür Binance'te Altcoin Satışı Yapıyor

Emmer, SEC başkanı için şu ifadeleri kullandı:

“Gary Gensler, Amerikan halkının zararına olacak şekilde otoritesini büyütmek için yetkisini kötüye kullanmıştır. Kongre, Başkan Gensler’in vergi mükelleflerinin paralarını daha fazla silah olarak kullanmasını engellemek için ödenek süreci de dahil olmak üzere tüm araçlarımızı kullanmalıdır.

Bu nedenle, net kurallar ve düzenlemeler yürürlüğe girene kadar SEC’in dijital varlık uygulaması için fon kullanımını kısıtlayan bir ödenek değişikliğine sponsor olmayı planlıyorum.”

Emmer, kripto para alanında düzenleyici netlik ve inovasyonun güçlü bir savunucusu olarak öne çıkıyor. Daha önce Blockchain Düzenleyici Netlik Yasası, Menkul Kıymetler Netlik Yasası ve İnovasyonun Önündeki Engelleri Kaldırma Yasası gibi dijital varlık piyasasında şeffaflığı artırmayı ve tüketicileri korumayı amaçlayan çeşitli yasa tasarılarına eş sponsorluk yapmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail