HaberlerLibra

ABD’li Senatörler Libra’nın Güvenliğini Sağlamak İstiyor

ABD'li siyasi yetkililerin Libra'nın güvenliğini sağlamak istedikleri açıklandı.

ABD’li siyasi yetkililerin Libra ile ilgili güvenliği sağlamak için gerekli adımların atılmasıyla birlikte bu konudan emin olmak istedikleri açıklandı. Yabancı bir internet sitesinde yayınlanan haberde ABD’li siyasi yetkililerin Libra ile ilgili bazı güvenlik konularında soru işaretlerini giderip güvenli bir şekilde hizmete sunulmasını istemelerinden dolayı Libra ile yakından ilgilendikleri açıklandı.

ABD’li iki yetkili olan Lance Gooden ve Sylvia Garcia Libra ve diğer stablecoin kripto paralar ile ilgili güvenliği sağlamak için gerekli adımların atılmasını istedikleri ve bu konu ile ilgili senatoda yeni bir yasa tasarısı sundukları açıklandı.

Yapılan açıklamada senatonun bu konuda görüşmelere devam ettiği ve Libra ile stablecoin kripto paralar ile ilgili gerekli tüm adımları atacak olduğu iddia edildi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı