Haberler

ABD’li Yatırımcılar Bitcoin Kazancında Çok Mu İyi?

Ortadoğu ülkelerinin neredeyse tamamı kripto paraları biliyor ve kripto paralar konusunda Birleşik Arap Emirlikleri ve Dubai en fazla adım atan ülkelerden ikisi olarak tanınıyorlar. Dünyada kripto paralardan en fazla kazanç sahibi olan ülke vatandaşlarının ise ABD’liler olduğu, zira tüm kripto para zenginlerinin bugün Güney Kore veya Çin’de değil ABD’de yaşayan kişiler ve ABD vatandaşı olan kimseler olduğu biliniyor.

Bu durumun arkasında yatan sebep ise hem ABD’li kimselerin neredeyse tüm dünyaya oranla çok yüksek oranda gelir elde ediyor olması, hem tüm dünya ekonomisinin ABD’den yönetiliyor olması yatıyor. Zira ABD’li yatırımcıların bugün binlerce kaynak ve binlerce analistin açıklamalara ilk ulaşan kişiler olması bu kişilerin Bitcoin ve benzeri kripto paralardan daha fazla kar elde etmesi ve daha çabuk yatırımlarını katlamalarına olanak sunması çok net.

ABD’liler En Üst Düzeyde Kazanıyor

ABD’li kimselerin kripto paralardan en fazla kazananlar oldukları hemen arkasında ise Güney Korelilerin kazanç konusunda iddialı yatırımlar ve düşünce içerisinde oldukları tahmin ediliyor. Türk yatırımcıların ise bölge şartlarına göre iyi ve akıllıca davranan tek ülke vatandaşları olarak, iyi kazanç sahibi olduklarını söylemek mümkün.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu