XRP

ABD’nin En Büyük Borsası Coinbase’den, Şüphe Çeken XRP İşlemleri!

Coinbase, milyonlarca XRP transferi ile dikkat çekti.

Whale Alert tarafından aktarılan bilgilere göre, Ripple ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase son 24 saat içerisinde oldukça yüklü ve şüpheli XRP işlemleri gerçekleştirdi.

Coinbase, 200 Milyon XRP Gönderdi

Coinbase ve Ripple tarafından yapılan transferlerin toplam değerinin 108 milyon dolara tekabül ettiği ve 237 milyon XRP içerdiği görülüyor. Whale Alert, transferlerin büyük bir kısmının ise 15 saat içerisinde gerçekleştirildiğini vurguladı.

Ripple ilk olarak 37,4 milyon XRP yani yaklaşık 16,5 milyon doları kendi cüzdanları arasında transfer etti. Ripple’ın bu fonları RL18-VN cüzdanına göndermesi ise tepki çeken olay oldu. Dev firma bunu genellikle nakit para ihtiyaçları için kullanmakta.

Coinbase kripto para borsası ise tek bir transfer ile cüzdanları arasında 200 milyon XRP aktarımı gerçekleştirdi. Coinbase’in Ripple’a açılan davadan dolayı 30 Aralık tarihinden itibaren XRP alım satım işlemlerini askıya aldığı biliniyor.

Bu da Coinbase’in yaptığı yüklü transferin şüphe çekmesini sağladı. ABD merkezli borsa alım satımları durdursa da yatırımcıların Coinbase üzerinde XRP tutmasını destekliyor. Coinbase’de hala bu kadar fazla XRP tutulması ve yüklü transferlerin yapılması ise yatırımcıların dikkatini çekiyor.

XRP fiyatı ise bu transferlerin devamında 0,45 dolardan işlem görüyor. Son 7 gün içerisinde %6,4 değer kaybeden XRP’nin özellikle MoneyGram ortaklığı sonrasında güç kaybettiği görülmekte. XRP fiyatı hafta içerisinde 0,50 dolar direncini test etse de burayı kıracak kadar alım baskısına ulaşamadı.

İlgili Haber
MoneyGram Ripple (XRP) ile Olan Ortaklığını Dava Nedeniyle Askıya Aldı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu