binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaABD'nin Soruşturma Açtığı KuCoin Borsasından Rekor Düzeyde Fon Çıkışı Oldu! İşte Detaylar

ABD’nin Soruşturma Açtığı KuCoin Borsasından Rekor Düzeyde Fon Çıkışı Oldu! İşte Detaylar

KuCoin, zincir içi verilere göre, son 24 saat içinde 780 milyon doların üzerinde şaşırtıcı bir net çıkış yaşadı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Adalet Bakanlığı’nın (DOJ) suçlamalarıyla karşı karşıya kalmasının ardından, önde gelen kripto para borsası KuCoin, zincir içi verilere göre, son 24 saat içinde 780 milyon doların üzerinde şaşırtıcı bir net çıkış yaşadı.

KuCoin, DOJ Suçlamalarının Ortasında 780 Milyon Dolarlık Büyük Çıkışa Tanık Oldu

Kripto analiz firması Nansen tarafından sağlanan bilgilere göre, KuCoin geçtiğimiz gün içinde toplam 882 milyon dolara ulaşan bir çıkışla karşılaştı ve 99 milyon dolarlık bir girişle yan yana gelerek 783 milyon dolarlık net bir çıkışla sonuçlandı.

Veriler Ethereum, BNB Chain, Avalanche, Fantom ve Polygon gibi çeşitli blok zinciri ağlarını kapsıyor.

KuCoin’den gelen bu önemli sermaye hareketi, DOJ tarafından borsaya ve kurucularından ikisine karşı kara para aklamayı önleme yasalarını ihlal etmekle suçlayan soruşturmaların açıklanmasını takip etti.

İlgili Haber  Son Dakika! ABD Adalet Bakanlığı Kripto Para Borsası KuCoin ve İki Kurucusuna Dava Açtı!

Ayrıca, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu, KuCoin şikayeti kapsamında Ether ve diğer bazı kripto para birimlerinin emtia olarak değerlendirileceğini yineledi.

Nansen’in İçerik ve İletişim Lideri Martin Lee, “Geçmişteki olaylar göz önüne alındığında, herhangi bir büyük düzenleyici baskının çıkışlarda bir artışa neden olması bekleniyor, ancak borsa müşteri mevduatlarını ve fonlarını 1: 1 tuttuğu sürece, bu tür bir stres altında bile çözücü kalmalıdır” dedi.

Nansen’in verilerine göre, KuCoin 5,1 milyar dolar tutarında kripto varlığına sahip.

Kayda değer çıkışa rağmen, CryptoQuant’ın verilerine göre KuCoin’in Bitcoin rezervi yaklaşık 6.277 BTC’de sabit kalırken, Ethereum rezervi 99.359 ETH’ye ulaştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail