HaberlerSatoshi Nakamoto

Açıklayacaksanız Açıklayın: Satoshi Nakamoto’nun Kimliği Yarın Öğrenilecek Mi?

Satoshi Nakamoto kim?

Nexo

Bir internet sitesi bundan 10 gün kadar bir süre önce kripto para birimlerinin kurucusu ve yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun kimlik bilgilerini ve tüm bilgilerini yarın açıklayacak olduğunu iddia etti. İnternet sitesi kripto para yaratıcısı Satoshi Nakamoto hakkında tüm detaylı bilgilerin kendi ellerinde olduğunu iddia ederken, bununla birlikte kripto para birimi sektörü için bu gelişmelerin olumlu katkısının olacak olduğunu iddia etti.

Bir süre önce kripto para birimi yatırımcılarının merakla beklediği ve geçmek bilmeyen 10 gün kadar süre geçti ve artık yarın büyük gün olacak. Yarın kripto para birimlerinin yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun kimliğinin iddialar doğru ise açıklanacak olduğu gün olacak. Bitcoin yaratıcısının kimliği hakkında bir süredir böyle iddiaları ortaya atıp bağış toplayarak ortadan kaybolmuş olan binlerce dolandırıcı var ve GoSatoshi isimli internet sitesinin de yarın kayıplara karışabilecek olduğu veya doğru olmayan veya bilinen bazı bilgileri kamuoyuna yeni gibi lanse edebileceği iddia ediliyor.

Satoshi Nakamoto dünyanın en merak edilen kişilerinden birisi ve henüz hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı