HaberlerSatoshi Nakamoto

Açıklayacaksanız Açıklayın: Satoshi Nakamoto’nun Kimliği Yarın Öğrenilecek Mi?

Satoshi Nakamoto kim?

Bir internet sitesi bundan 10 gün kadar bir süre önce kripto para birimlerinin kurucusu ve yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun kimlik bilgilerini ve tüm bilgilerini yarın açıklayacak olduğunu iddia etti. İnternet sitesi kripto para yaratıcısı Satoshi Nakamoto hakkında tüm detaylı bilgilerin kendi ellerinde olduğunu iddia ederken, bununla birlikte kripto para birimi sektörü için bu gelişmelerin olumlu katkısının olacak olduğunu iddia etti.

Bir süre önce kripto para birimi yatırımcılarının merakla beklediği ve geçmek bilmeyen 10 gün kadar süre geçti ve artık yarın büyük gün olacak. Yarın kripto para birimlerinin yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun kimliğinin iddialar doğru ise açıklanacak olduğu gün olacak. Bitcoin yaratıcısının kimliği hakkında bir süredir böyle iddiaları ortaya atıp bağış toplayarak ortadan kaybolmuş olan binlerce dolandırıcı var ve GoSatoshi isimli internet sitesinin de yarın kayıplara karışabilecek olduğu veya doğru olmayan veya bilinen bazı bilgileri kamuoyuna yeni gibi lanse edebileceği iddia ediliyor.

Satoshi Nakamoto dünyanın en merak edilen kişilerinden birisi ve henüz hakkında hiçbir şey bilmiyoruz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu