Bitcoin

Aleksey Navalnıy 700.000 Dolarlık BTC Bağışı Topladı

Onlarca yıldır devam eden Başkan Vladimir Putin yönetimini en sert eleştiren Rus muhalefetinden Aleksey Navalnıy 700 bin dolarlık BTC bağışı topladı.

ABD’nin ezeli düşmanı olan ve NATO ülkeleri tarafından da ”dost” olarak görülmeyen (Türkiye’nin durumu göz ardı edilmiştir) Rusya Federasyonu’nun tanıdık isimlerinden Aleksey Navalnıy tam 700 bin dolar değerinde Bitcoin bağışı topladı. Bitcoin ile bağış toplamaya çalışanların sayısı tüm dünyada daha fazla artma eğiliminde iken Aleksey Navalnıy’ın bu bağışları demokratik ve özgür bir Rusya için kullanacağı tahmin ediliyor. Rusya’da Başkan Putin yönetimi tarafından daha önce çok kez gözaltına alınan ve haklarının istismar edildiği konusunda soru işaretleri yaratan Aleksey Navalnıy’ın Putin’e göre çok daha az bağış toplayabileceği ve daha az gücü olduğu biliniyor.

109.6 milyon toplam 700 bin dolara eşit Bitcoin bağışı alan Aleksey Navalnıy, bunu sadece 2019 yılı içerisinde 11 ay 20 gün içerisinde topladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu