Kripto HaberleriHaberlerAlexander Lipton: Libra Bizim Fikrimiz!

Alexander Lipton: Libra Bizim Fikrimiz!

Takip et

Profesör ve öğretim görevlisi olan Alexander Lipton, kripto para birimi projesi olan ve tüm dünyanın gündeminde olan Libra hakkında konuştu. Libra’nın kendi ortaklığından çalınan bir proje olduğunu ve 1 yıl önce yayınladıkları belgelerde bulunan bir proje olduğunu iddia ederek gündeme bomba gibi düştü. Kripto para projesi Libra üzerinde bugün kimse hak iddia edemez çünkü Libra isminin tüm haklarını Facebook almış durumda. Daha önceden Libra ismini yazdığı için veya ”Libra” benzeri bir proje hazırladığı için Libra’nın kendisinden çalınmış olmasını iddia etmiyor ancak kendi projesinden ilham alınıp yola çıkıldığını belirtiyor.

Tepkiler var!

Alexander Lipton, açıklamasında Libra’nın kendi projeleri olduğu iddiasını ortaya atmıyor ancak kendi projelerinden ilham alındığını iddia ediyor. Bazı yatırımcılar ise ”stabilcoinler ve kripto paralar da sizin projeniz olabilir mi?” sorusunu Alexander Lipton’a yöneltmiş durumdalar. Alexander Lipton bu konuda hiçbir açıklama yapmazken, kendi projesine benzeyen bir proje olduğunu iddia ettiği Facebook Libra hakkında hiçbir hak iddia etmezken, hak iddia etmesi durumunda da hiçbir sonuç alması dünyanın hiçbir mahkemesinde mümkün olamaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları