coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAlım Satımlarından 9 Milyon Dolar Kar Eden Balina, Altcoin Portföyünde Önemli Değişiklik...

Alım Satımlarından 9 Milyon Dolar Kar Eden Balina, Altcoin Portföyünde Önemli Değişiklik Yaptı

Daha önceki işlemlerinde başarılı bir tablo çizen kripto para balinası, altcoin portföyünde değişikliğe gitti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

0xfc9 kısa adresiyle bilinen tanınmış bir balina trader, popüler kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de önemli bir portföy değişimi yaptı.

Trader, yaklaşık 3.01 milyon dolar değerinde 750.000 Render (RNDR) yatırdı ve ardından yaklaşık 1.5 milyon dolar değerinde 450.000 Lido DAO Token (LDO) çekti.

İşlemler, piyasada kayda değer fiyat dalgalanmalarının yaşandığı bir dönemde gerçekleşti. RNDR fiyatı 24 saat içinde %11’lik bir düşüş yaşarken, LDO fiyatı aynı dönemde %13 arttı.

Buna ek olarak, balina trader Fetch.ai (FET), Aave (AAVE), Enjin Coin (ENJ), Chainlink (LINK), Render Token (RNDR), Lido DAO Token (LDO), Fantom (FTM), Loopring (LRC) ve Polygon (MATIC) dahil olmak üzere işlem gören 9 tokenin 6’sından elde ettiği tahmini toplam 8.95 milyon dolarlık kâr ile başarılı bir ticaret geçmişi sergiledi.

İlgili Haber  Dünyanın En Büyük Dijital Varlık Şirketi DCG, Bir Dönem Kripto Para Dünyasında Krize Neden Olan Sorunun Çözüldüğünü Bildirdi

Şu an itibariyle balina cüzdanın elinde 8.66 milyon FET (5.87 milyon dolar değerinde), 1.25 milyon RNDR (5 milyon dolar değerinde) ve 450.000 LDO (1.6 milyon dolar değerinde) bulunuyor.

Balina, toplam kârının 2.5 milyon dolarını realize ederken halen 6.3 milyon dolarını yatırım yaptığı altcoinler şeklinde elinde tutmaya devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail