HaberlerKripto Para

Alman Yatırım Şirketi İlk Kripto Para Fonunu Başlattı!

Berlin merkezli şirket Cherry Ventures, kripto fonu başlattı.

Kripto para birimlerinin artan popülaritesi ve kullanımı karşısında kurumsal şirketler de kripto para hizmetlerini hızlandırmaya başladı.

Bu bağlamda son olarak Alman risk sermayesi şirketi Cherry Ventures ilk kripto fonunu başlattığını duyurdu.

Berlin merkezli şirket, “Cherry Crypto I” isimli kripto fonunun 34 milyon dolar değerinde olduğunu bildirdi.

Cherry Ventures şirketi bu yeni fonla kripto için araba ticareti yapmaya hazırlanıyor.

Avrupa’nın önemli yatırım şirketleri arasında yer alan Cherry Ventures, başlatılan yeni kripto fonu kapsamında şimdiden Lido, Morpho ve Radicle gibi şirketlere yatırım yaptı.

Cherry kripto ekibinde yatırımcı olarak yer alan Patrick Mayr, fonun hem Cherry’ye aşina olan ve kripto maruziyeti arayan Sınırlı Ortaklar (LP’ler) hem de yalnızca kripto fonuna yatırım yapan yeni yatırımcılar tarafından desteklendiğini ifade etti.

Mary, “Cherry Crypto I” isimli kripto fonunun arkasındaki ekibin küresel yatırım yapmayı hedeflediğini, bu bağlamda da Cherry Ventures’un köklerinden de yaralanacaklarını belirtti.

Yeni kripto fonunun NFT’lere para yatırıp yatırmayacağı sorulduğunda Mayr, sektörü araştırdığını ve yatırım yapmak için gereken altyapıya sahip olduğunu söyledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu