AnalizEthereumLitecoinXRP

21 Kasım Altcoin Analizi – Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC)

Sektörün babası olarak tabir edilen ve tüm piyasanın yüzde 66,3’ünü elinde tutan ilk kripto para Bitcoin, şüphesiz kripto para piyasasını tek başına domine ediyor. Altcoinler her ne kadar bazı durumda hakkında çıktığı olumlu haberler veya bir takım gelişmeler sonucunda BTC’den daha fazla değer artışı yaşasa da, Bitcoin’in düşüş baskısı altında olduğu bir piyasada altcoinlerin yükseliş yaşaması pek mümkün görülmüyor.

Bitcoin’in bugün düşüş yaşamasından sonra daha fazla değer kaybeden başlıca altcoinlerde son durum ne?

Ethereum (ETH)

An itibarı ile BTC’nin 8000 dolar altına gerilemesiyle beraber düşüş yönünde hareket eden Ethereum (ETH), 169,50 dolar seviyelerin işlem görüyor. Birkaç gündür 175 dolardaki direncini kırmaya çalışan ama kıramayan ETH, 170 doların altına sert bir şekilde düşerse daha büyük düşüşler tetiklenebilir.

Ethereum 1 Günlük Fiyat Grafiği – 21.11.2019 – Kaynak: Tradingview

An itibarı destek noktaları 170, 165 ve 160 dolar olarak belirlenirken, direnç noktaları ise 175, 180 ve 190 dolar seviyelerinde.

Ripple (XRP)

Türkiye’de de birçok yatırımcısı bulunan XRP, son zamanlarda yaşadığı düşüşlerle yatırımcısını bir hayli üzüyor. Hakkında olumlu haberler çıkmasına rağmen değer artışı yaşayamayan Ripple (XRP) an itibarı ile 0,243 dolar seviyelerin işlem görüyor.

Ripple (XRP) 1 Günlük Grafik – 21.11.2019 – Kaynak: Tradingview

XRP’de güncel destek seviyesi 0,23 dolar seviyelerinde olurken, direnç seviyeleri ise 0,245 ve 0,25 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Analistler XRP için 0,23 desteğinin kritik olduğuna dikkat çekiyor.

Litecoin (LTC)

An itibarı ile 51,80 dolar seviyelerinde işlem gören Litecoin (LTC) kritik destek seviyesi olan 49 dolara yakın seviyelerinde işlem görüyor.

Litecoin (LTC) 1 Günlük Grafik – 21.11.2019 – Kaynak: Tradingview

LTC’de en önemli destek seviyesi 49 dolar seviyelerinde görülürken direnç noktaları ise 55 ve 57 dolar seviyelerinde.

*Kripto para piyasası çok oynak olduğu için fiyatlar her an değişebilir. Fiyat seviyeleri yazının yayın saatine göre yazılmıştır. Tüm kripto para piyasasına sitemizden ulaşabilirsiniz. bitcoinsistemi.com/kripto-para-anlik-fiyat

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu