binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAltcoinler bir yerden sonra çökebilir

Altcoinler bir yerden sonra çökebilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Altcoinler hakkında bugüne kadar sahte bir olumlu hava yaratılmaya çalışılmış ve bu sayede kripto paraların etkisinin tek bir kripto parada kalmasının önüne geçilmeye çalışılmıştı. Bitcoin’in gücünü azaltmak ve kripto para dünyasının etkisini daha az seviyeye indirmek için olduğu tahmin ve iddia edilen binlerce farklı iddia var.

Altcoinlerin ortaya çıkış nedenlerinin hepsi için birbirinden onlarca farklı nedeni varken, altcoinlerin gelecekte tamamen çökebilecek olduklarına dair inanışlar var. Bu inanışların sebebinin arkasında ise Bitcoin’in varlığının azaltılması ve etkisinin düşmesi ile birlikte kripto para dünyasında daha düşük bir etki olması, Bitcoin’in tek başına piyasayı kontrol etmesinin engellenmesi üzerine olduğu yönünde.

Kimlerin çıkardığı bilinmiyor

Bazı altcoinler hakkında kim veya kimler tarafından kurulduğu ve satışa sunulduğu bilinmezken, bazıları için ise kim veya kimler tarafından çıkarıldığı biliniyor. Bunun nedeni gizli olarak ortaya çıkan ve kendisini bu şekilde ortaya koymuş olan kripto paraların etkinliğini sağlamak, olası bir problem yaşanmasının önüne geçmek için. Tıpkı Bitcoin’in kurucusunun bugüne kadar bulunmadığı gibi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail