Kripto HaberleriAltcoinAltcoinler bir yerden sonra çökebilir

Altcoinler bir yerden sonra çökebilir

Takip et

Altcoinler hakkında bugüne kadar sahte bir olumlu hava yaratılmaya çalışılmış ve bu sayede kripto paraların etkisinin tek bir kripto parada kalmasının önüne geçilmeye çalışılmıştı. Bitcoin’in gücünü azaltmak ve kripto para dünyasının etkisini daha az seviyeye indirmek için olduğu tahmin ve iddia edilen binlerce farklı iddia var.

Altcoinlerin ortaya çıkış nedenlerinin hepsi için birbirinden onlarca farklı nedeni varken, altcoinlerin gelecekte tamamen çökebilecek olduklarına dair inanışlar var. Bu inanışların sebebinin arkasında ise Bitcoin’in varlığının azaltılması ve etkisinin düşmesi ile birlikte kripto para dünyasında daha düşük bir etki olması, Bitcoin’in tek başına piyasayı kontrol etmesinin engellenmesi üzerine olduğu yönünde.

Kimlerin çıkardığı bilinmiyor

Bazı altcoinler hakkında kim veya kimler tarafından kurulduğu ve satışa sunulduğu bilinmezken, bazıları için ise kim veya kimler tarafından çıkarıldığı biliniyor. Bunun nedeni gizli olarak ortaya çıkan ve kendisini bu şekilde ortaya koymuş olan kripto paraların etkinliğini sağlamak, olası bir problem yaşanmasının önüne geçmek için. Tıpkı Bitcoin’in kurucusunun bugüne kadar bulunmadığı gibi.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları