Bitcoin

Altın Fiyatı Yükseldi: Bitcoin’de Hareketlilik Ne Yönde?

Altın fiyatı gün içerisinde 385 TL seviyesini gördü.

Dünyanın en güvenilir yatırım aracı olarak tanınan altın, özellikle son dönemde yatırımcılarından beklenmedik düzeyde ilgi çekiyor. Lider yatırım aracı olarak tanınan ve insanların güvenerek parasını yatırdığı altın, özellikle de bugünlerde yaşanan corona virüsü salgını ve diğer sebepler dolayısı ile yükseliş yönüne daha yakın seyrediyor.

Altın fiyatının gün içerisinde yükseliş göstermesi ile beraber çok sayıda Türk yatırımcı parasını altına yatırma kararı alırken, milyonlarca dolar değerinde altın alındığı zannediliyor. Yatırımcılar, kısa vadede altının gramında 400 TL’nin görülebilecek olduğunu düşünürken, Bitcoin yatırımcıları ise her iki yatırım aracını da yakından izliyor.

Bitcoin 9.380 dolar seviyesinden kendisine yeni alıcılar ararken, özellikle de altın ve Bitcoin arasında bugün ve gelecek günlerde kararsızlığın daha fazla olabileceği düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu