BitcoinEthereumHaberler

“Altınlarınızı Satın Bitcoin Alın, Geleceğin Zenginleri Bitcoin’e Yatırım Yapanlar Olacak”

Ünlü Ekonomist Raoul Pal, Bitcoin ve Etherium ile ilgili sözleriyle yine gündemde

Ünlü yatırım şirketi Goldman Sachs’ta yönetici pozisyonunda çalışmış, 2005 yılından beri çeşitli yatırım şirketlerinin ekonomi ve yatırım stratejilerini yönetmiş, ekonomi ve yatırım alanında başarısı kanıtlamış Raoul Pal Bitcoin ile ilgili açıklamalarıyla yine gündemde.

Bitcoin’ini “gelecek” olarak nitelendiren Pal, Bitcoin’in bir gün 10 trilyon dolarlık bir değere sahip olacağını ve bu fikrin çılgınca olmadığını düşünüyor.

Kripto paraları sadece bir para birimi veya değer deposu olarak değerlendirmeyen Pal, Bitcoin’i kriptografik algoritmanın dışında asla yaratılamayacak, güvenilir, finansal bir dijital muhasebe sistemi olarak gördüğünü sözlerine ekliyor.

7 Ekim’de yatırım portföyünün %50’lik kısmını Bitcoin’e ayırdığını açıklayan Pal, Bitcoin almak için daha fazla altın satabileceğini söylemişti.

27 Ekim’de Bitcoin’i etrafındaki her şeyi emen ve onu yok eden devasa bir kara delik olarak yorumlayan Pal, bugün attığı yeni bir twitle her ne kadar regülasyon haberleri can sıkıcı olsa da tüm Dünya’nın buna alışacağını ve bugün Bitcoin’e yatırım yapanların geleceğin zenginleri olacağını söyledi.

Son olarak yeni bombayı patlatan Pal, tüm altınlarını satmak için emir verdiğini ve portföyünün %98 lik kısmını Bitcoin ve Etherium’dan oluşacağını duyurdu. Bitcoin ve Etherium arasında %80 BTC ve %20 ETH şeklinde bir oran olacağını da sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu