fbpx
Bitcoin CashHaberler

Amaury Sechet: Satoshi Benim!

Bitcoin Cash geliştiricilerinden Amaury Sechet.

Bitcoin Cash geliştiricilerinden Amaury Sechet, kendisinin Bitcoin kurucusu ve geliştirici Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etti. Satoshi Nakamoto’nun kendisi olduğunu iddia eden Bitcoin Cash geliştiricilerinden Amaury Sechet, ”kripto paraların kurucusu benim. Satoshi Nakamoto benim” diyerek ”bunu kanıtlayabilirim. Sizin için bunu kanıtlayabilecek bazı delillerim var ve bunları herkes ile paylaşabilirim. Ben Satoshi Nakamotoyum” dedi.

İddiaları sonrasında birden fazla kişi Bitcoin Cash geliştiricilerinden Amaury Sechet’e ”eğer bu sen isen neden bu kanıtlamak için hemen delil sunmuyorsun? Sun delil, sana inanılsın” dedi. Delil veya kanıt sunmayan veya sunamayan Sechet’in bu açıklamaları sonrasında ”Bitcoin Cash kimler tarafından geliştiriliyor. Bundan dolayı Bitcoin almak ve sadece BTC almak gerek. BCH almak ve bu açıklamalardan sonra ne mümkündür?” diye sordu.

BCH’ye tepki yağmıştı

Bir dönem kripto para piyasalarında çok ilgi görmeyen BCH, Kasım ayında hard fork sonrası tepki çekmiş ve binlerce yatırımcısını kaybetmişti. Bitcoin Cash SV ekibi ve Roger Ver arasında yaşanan tartışmalar sonrasında itibar kaybı da yaşanmıştı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı