binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerAmber Group'un Yeni Piyasaya Sürülen Bu Altcoine Yatırım Yaptığı İddia Ediliyor -...

Amber Group’un Yeni Piyasaya Sürülen Bu Altcoine Yatırım Yaptığı İddia Ediliyor – Diğer Balinalar da Aktifleşti

Kurumsal bir yatırımcı olan Amber Group'un, onchain verilerine göre bu altcoine yatırım yaptığı iddia ediliyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amber Group ile ilişkili olduğuna inanılan 0x011 kısa adresli cüzdanın kripto para borsası Binance’ten 499.980 ENA çektiği bildirildi. Bu işlem, ilk kez bu tür bir işlemin gerçekleştiğine işaret ediyor. Yaklaşık 445 bin dolar değerindeki para çekme işlemi 0.89 dolarlık ENA fiyatından yapıldı.

İlginç bir şekilde bu hareket, tokenin yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından son 24 saat içinde ENA fiyatında yaşanan %37.11’lik artışın hemen ardından geldi.

Bir başka kayda değer olayda, yeni bir cüzdan olan 0x105, Binance’ten 6.99 milyon WOO daha çekti. Yaklaşık 3.1 milyon dolar değerindeki işlem, 0.443 dolarlık WOO fiyatıyla gerçekleştirildi.

İlgili Haber  Kripto Para Piyasası Bu Davaları Takip Ediyor: İşte 8 Kripto Davasında Son Gelişmeler ve Bilinmesi Gerekenler

Bu işlem, 22 saat önce Binance’ten 4.693 dolar değerinde 10.000 WOO çekilmesinin ardından gerçekleşti. Balinanın şu anda 3.1 milyon dolara eşdeğer 7 milyon WOO’ya sahip olduğu bildiriliyor.

Başka bir büyük bir hamleyle, Arkham ile ilişkili olduğuna inanılan 0x0d2, 0x5b6, 0x67e ve 0xd82 adlı dört cüzdan Binance’e 6 milyon ARKM yatırdı. Yaklaşık 14.6 milyon dolar değerindeki para yatırma işlemi, son 6 saat içinde ortalama 2.42 dolarlık ARKM fiyatından yapıldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail