Kripto HaberleriBorsaAmerika Merkezli Kripto Para Şirketi Robinhood, İstikrarlı İlerleyişini Sürdürüyor!

Amerika Merkezli Kripto Para Şirketi Robinhood, İstikrarlı İlerleyişini Sürdürüyor!

Takip et

“Sıfır komisyon” politikası ile göz doldurmaya devam eden kripto para şirketi Robinhood, kullanıcı sayısını 10 milyonun üzerine çıkarmayı başardı.

Kullanıcı Sayısı TD Ameritrade İle Başa Baş Gidiyor!

TD Ameritrade ile neredeyse eşit kullanıcı sayısına ulaşan ve dikkatleri üzerine çeken Robinhood, kurulduğu yıldan (2013) bu yana istikrarlı ilerleyişini sürdürüyor.

ABD merkezli şirket sadece kripto para birimleri üzerinden hizmet veriyor. Aynı zamanda kendi çatısı altında farklı menkul kıymetlerin alım – satım işlerini gerçekleştirilmesine de olanak sağlıyor.

İngiliz Regülatörlerden ve BitLicense’ten Onay Almayı Başarmıştı

Piyasa değerinin 8 milyar dolara yaklaştığı bilinen kripto şirketi, İngiliz regülatörlerden ve BitLicense’ten onay almayı başarmış durumda. Son dönemlerde adından sıkça söz ettirmeye başaran şirket, kripto para birimleri üzerinden işlem hizmeti vermesinin yanı sıra bünyesinde bulunan farklı menkul değerlerin de ticaretinin yapılmasına imkan veriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları