BitcoinDogecoinHaberlerKripto Para

Amerikalı Milyarder Mark Cuban’dan Bitcoin Ve Dogecoin Paylaşımı!

Mark Cuban Dogecoin'i desteklemeye devam ediyor.

Mem tokenlerinin en büyüğü Dogecoin’e verdiği destek ile bilinen NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban, Dogecoin’i savunmaya devam ediyor.

Tanınmış bir Twitter kullanıcısı olan ve Bitcoin’e desteği ile ön plana çıkan Preston Pysh yaptığı paylaşımda, Mark Cuban’ı %80 oranında değer kaybeden bir kripto para birimini desteklemekle suçladı.

Pysh, paylaşımında Cuban’ın DOGE savunuculuğu yapmaya başladığından bu yana DOGE’nin değer kaybettiğini belirterek, DOGE’nin %80’lik değer kaybını gösteren bir grafik ekledi.

DOGE’nin zirve yaptığı dönemlerde sık sık paylaşım yaparak Dogecoin’i destekleyen amerikalı milyarder Preston Pysh’ın paylaşımına cevap vermeyi ihmal etmedi.

Hem Dogecoin’in hem de Bitcoin’in grafiklerinin yatay ilerlediğini iddia eden Cuban, Dogecoin’in Bitcoin’e kıyasla daha iyi bir ödeme aracı olduğunu ve DOGE’nin geçen yıl BTC’en daha iyi performans gösterdiğini savundu.

Cuban ayrıca, Bitcoin’in enflasyona karşı bir korunma aracı olarak değerlendirilemeyeceğinin de altını çizdi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu