Kripto HaberleriAltcoinAmerikalı Ünlü Aktör, Terra'nın Yeni Blockchain'i Terra 2.0 Hakkındaki Görüşlerini Açıkladı!

Amerikalı Ünlü Aktör, Terra’nın Yeni Blockchain’i Terra 2.0 Hakkındaki Görüşlerini Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Fox televizyon dizisi The O.C.’de canlandırdığı Ryan Atwood karakteriyle tanınan Ben McKenzie, Terra 2.0 ile ilgili endişelerini dile getirerek daha fazla mağduriyete neden olacağını iddia etti.

Amerikalı aktör ve kripto para eleştirmeni, yeni LUNA tokeninin listelenmesini destekledikleri için büyük borsaları eleştirdi.

McKenzie, The Wall Street Journal tarafından yayınlanan ve yüksek getirili TerraUSD (UST) stablecoin’in çöküşüyle kişisel birikimlerini yitiren bazı kişileri içeren bir makaleye atıfta bulundu.

McKenzie, Terra Nedeniyle Mağduriyet Yaşayan Kişileri İşaret Ederek Yeni Terra Projesi Konusunda Uyardı

Wall Street Journal’da yayınlanan makaleye göre, 44 yaşındaki cerrah Keith Baldwin, kripto para piyasasının en iyi projesi olarak nitelendirilen LUNA’nın mağdur ettiği kişilerdendi. Baldwin, kendisinin haberi olmadan Circle’ın USDC’sindeki varlıklarını UST’ye dönüştürdüğünü iddia ettiği Stablegains adlı bir start-up’ın kurbanı oldu.

UST tokeninin değerinin 1 doların altına inmesinin ardından parasını çekmeye çalışan Baldwin, birikimlerinin büyük çoğunluğunun eridiğini gördü.

İlgili Haber
Do Kwon'dan Yine Tartışmalı Hareket: Terra 2.0 Oylaması Sürerken Değişiklik Yaptı! İşte Detaylar

Stablegains adlı start-up, sürekli bir şekilde %15 yıllık getiri sunduğunu iddia ediyordu ve şirketin yatırımlarının USDC’den oluştuğunu açıklamasına rağmen gerçekte tamamen Terra’nın Anchor Protocol’ü üzerinde çalışıyordu. Müşterilerinin parasını kaybeden Stablegains, şu anda bir dizi dava ile karşı karşıya kaldı.

Şu anda kayıplarını telafi etmek isteyenlerden oluşan yaklaşık 4.000 üyesi olan bir Discord grubu bulunuyor.

Zor durumdaki Terra’nın yeni bir versiyonu olan Terra 2.0’ın ana ağ açılışının yapılması planlanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları