Ana SayfaDogecoinAmerikan Kanser Derneği: Dogecoin (DOGE) En Çok Bağış Aldığımız Coinlerden

Amerikan Kanser Derneği: Dogecoin (DOGE) En Çok Bağış Aldığımız Coinlerden

Takip et

Kanseri ortadan kaldırmaya odaklanmış gönüllü bir sağlık kuruluşu olan Amerikan Kanser Derneği, Dogecoin’in (DOGE) en çok bağış yapılan üçüncü kripto para birimi olduğunu açıkladı.

En popüler meme coin olan DOGE, ACS tarafından alınan tüm bağışların %4’ünü oluşturuyor.

Amerika’nın kanser araştırmalarına fon sağlayan en büyük sivil toplum kuruluşu olan Amerikan Kanser Derneği, Dogecoin bağışlarını Mayıs 2021’de kabul etmeye başlamıştı.

Kuruluş, popüler bir kripto para bağış toplama çözümü olan The Giving Block’un yardımıyla DOGE rakibi Shiba Inu da dahil olmak üzere bir dizi farklı kripto para birimiyle bağış yapılmasına izin veriyor.

İlgili Haber
Binance, Dogecoin (DOGE) Hakkında Açıklama Yaptı: Karmaşaya Son Verdi!

2021 Yılındaki Dogecoin Rallisinin Ardından Birçok Yardım Kuruluşu Kripto Para Bağışı Almaya Başlamıştı

Geçtiğimiz yıl ACS, kanser araştırmalarının ilerletilmesi için 1 milyon dolar toplamak amacıyla Kanser Kripto Fonu kampanyasını başlatmıştı. Hedefe bu yılın başlarında ulaşıldı. Kuruluş, kripto yardımseverliğinin halihazırda “ciddi bir etkiye ” sahip olduğunu söylüyor.

Ekim ayında SafeBreast Inu’dan Christian Linge, ACS Kanser Kripto Fonu’na bugüne kadarki en büyük bireysel katkı olan 250.000 dolar bağışladı.

Gönüllü sağlık kuruluşu 1913 yılında New Yorklu doktorlar ve işadamları tarafından kuruldu. Kurucular, doktorları, hastaları ve aile üyelerini eğiterek hastalık hakkında farkındalık yaşatmayı amaçladılar.

ACS’nin kaynaklarının büyük bir kısmı kanser araştırmalarına ve hasta desteğine aktarılmaktadır.

Meme tokenler, 2021’deki büyük kripto para boğa koşusunun ardından farklı yardım kuruluşları arasında popüler hale geldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları