AltcoinAnaliz

Analist Açıkladı: Cardano ve Bu 7 Altcoin Patlama Hazır!

Twitter'dan takipçilerine yükselme potansiyeli gördüğü altcoinleri paylaşan analistin görüşlerini aktardık.

Başarılı tahminleri ile öne çıkan Capo isimli kripto para analisti, orta ve uzun vadede bazı altcoinlerin Bitcoin’den çok daha yüksek performans gösterebileceğini ifade ediyor.

Elliot Wave teorisini kullanan Capo, Bitcoin hareketlerinden sonra altcoin sezonunun henüz başlamadığını ve bazı altcoinlerin ise bu sezonda öncülük edeceğini belirtti.

Analist ALTPERP grafiğini inceleyerek altcoinlerde yükseliş trendinin başlamak üzerine olduğunu ifade etti ve grafikte bir “fincan kulp” formasyonu olduğuna dikkat çekti.

Yeni bir altcoin sezonunun tam bu noktada başlayabileceğine dikkat çeken analist, “Bitcoin’de önümüzdeki aylarda 100.000 dolar seviyeleri görülebilir. 2022’nin başlarında düşüşler başlayabilir ancak bu zamana kadar Bitcoin’de ciddi yükselişler görebileceğimizi ve altcoin sezonunun da muhakkak başlayacağını düşünüyorum.” dedi.

Bu altcoin sezonunda ise ciddi yükseliş beklediği altcoinleri açıklayan ünlü isim, ilk olarak son zamanlarda herkesin dilinde olan ADA‘ya dikkat çekti.

Daha sonra diğer coinleri de sıralayan analist Syntropy ekosisteminin yerel belirteci olan ve optimize edilmiş performans yoluyla interneti iyileştirmeyi amaçlayan NOIA‘ya değindi.

Üçüncü olarak, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platform olan COTI yer alıyor.

Daha sonra merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai’e (FET) değinen ünlü isim, sıradaki coinleri ise TRIAS, BLZ, VRA ve SAND olarak açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir. Bir coine yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanız ve kendi kararınız ile yatırım yapmanız önerilmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu