AnalizBitcoinHaberler

Analist, Bitcoin (BTC) Rallisi İçin Tahminini Paylaştı: Ne Zaman Başlayacak?

Önde gelen kripto para analisti Credible Crypto, BTC için yakın zamanda patlama geleceğini düşünüyor.

Kripto para sektörü, LUNA krizi ile dibi gördükten sonra hala tam olarak toparlanamadı. Bitcoin (BTC), dengesini kuramadı ve 23 Mayıs akşamında yine sert bir darbe aldı. Bu durum yatırımcıları korkutsa da ünlü bir kripto para analisti BTC fiyatı için durumun bu kadar korkutucu olmadığını düşünüyor.

İlgili Haber
Kripto Para Analisti Açıkladı: "Bir Sonraki Bitcoin (BTC) Boğa Rallisine Bu İkisi Öncülük Edecek!"

BTC Yeni Rekor Kırabilir

333.000 takipçisine yönelik açıklamalarda bulunan Credible, lider kripto para birimi Bitcoin’in makro boğa piyasasında olduğunu aktardı. Analist, son 10 yıldır bunun devam ettiğini ve 2014 ile 2018 yıllarının ayı dönemi olduğunu düşünüyor. Piyasaların bu esnada düzeltme yaşadığını ifade eden analist, şimdi ise yeni patlamaya hazırlanmak gerektiğini düşünmekte.

Credible Crypto, 2013 ve 2017 yıllarındaki zirvelerden sonra gelen ayıların normal olduğunu aktardı. Analist, 2021’deki ralliden sonra gelen düşüşün de normal olduğunu vurguladıktan sonra yeni yükseliş beklentisini ortaya koydu.

Ünlü isme göre 100.000 dolar üzerine çıkmamızı sağlayacak olan ralli, 1,5 yıla yakın süren düzeltme döneminden sonra gelecek. Analistin burada hedef olarak ise 240.000 dolar ve üstüne işaret ediyor.

Son düşüşlerden sonra artık rallinin yavaş yavaş gelmeye başlayacağını ve 2023 yılının ortalarına kadar devam edeceğini öngörüyor.

Credible Crypto, mevcut fiyat üzerinden yaklaşık 10 katlık bir yükselişe işaret ediyor. Daha önceki rallide bu oran ve üzerinde yükselişler görüldü.

Bu sebeple BTC’deki yıllık döngülerin gerçek anlamda yükseliş getirdiği bilinen bir durum. Kripto para sektörü için böyle bir yükselişin ise birçok geleneksel piyasanın geçilmesi anlamına geldiği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu