AnalizBitcoin

Analist Bitcoin Fiyatının Bu Yıl 100.000 Dolara Çıkmadan Önce Bu Fiyat Hareketini Yapacağını İddia Etti!

Popüler kripto para analistlerinden Dave the Wave, Bitcoin fiyatının 2022 yılında 100.000 dolara çıkarken bu hareketi yapacağını söyledi.

Bitcoin fiyatının geçtiğimiz yılın Mayıs ayında yaşadığı düşüşü ve 2021 yılında 100.000 dolar hedefine ulaşılamayacağını doğru tahmin etmeyi başaran analist, son yaptığı açıklamalarında bu yılın ilerleyen döneminde BTC’nin yeni bir rekor kıracağını düşündüğünü açıkladı.

“Dave the Wave” takma adını kullanan analist, Bitcoin fiyatının 40.000 doların altına inse bile yine de bu yıl 100.000 dolar hedefine doğru ilerlemeye devam ettiğini söyledi.

“Bitcoin Çıkıştan Önce 25.000 Dolara Çakılabilir”

Buna rağmen analist, 100.000 dolara doğru olan yolculuğun inişli çıkışlı olacağını da belirtti. Analiste göre BTC fiyatı altı haneli düzeylere çıkmadan önce 25.000 dolara kadar yaşanabilecek bir inişe dayanmak zorunda kalabilir.

Teknik analist buna ek olarak BTC fiyatının son zamanlarda yara almakla birlikte büyük resme bakıldığında 2022 yılı içerisinde halen geniş bir fiyat aralığı içerisinden işlem gördüğünü söyledi.

Analist, takipçilerine verdiği mesajlarda piyasa düşüşleri sırasında dengeyi korumalarını ve konu kripto paralar olunca “umursamazlığın iyi bir kişisel özellik olabileceğini” söyledi.

Bitcoin fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %1.40’lik kaybıyla 38.850 dolardan işlem görüyor. Bununla birlikte Ethereum, Solana, Cardano ve XRP gibi altcoinlerde de kırmızı tablo görünmeye devam ediyor.

Rusya-Ukrayna savaşının başladığı günlerde ani bir düşüş yaşayan dünyanın en büyük kripto parası, bunun ardından Ukrayna’ya kripto para bağışı kampanyalarının düzenlenmesinin ardından toparlanmış ancak Rusya’ya uygulanacak potansiyel kripto para yaptırımı söylentileri nedeniyle yeniden düşüşe geçmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Kripto paranın yaptırımı olmaz serbest piyasa bu yaptırım yapan şahıslar niyeti başka hesaptır piyasayı düşürüp dipten alma pilanı uyanıklar komple yasaklansın bence bırakacak bende bu piysayi


Başa dön tuşu