binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalist Bitcoin'i (BTC) Yorumladı: "Bu Seviye Aşılırsa Hızlı Bir Şekilde 30.000 Dolar...

Analist Bitcoin’i (BTC) Yorumladı: “Bu Seviye Aşılırsa Hızlı Bir Şekilde 30.000 Dolar Gelebilir!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Trader Jake Wujastyk’e göre Bitcoin (BTC) agresif bir hareketin eşiğinde.

Analiste Göre Bitcoin’de Bir Hacim Boşluğu Var

Bir tweetinde BTC’nin potansiyel hareketlerini analiz eden Wujastyk, bu kripto para biriminin bir hacim boşluğuna girdiğini ve 29.250-30.400 dolar arasındaki kırılma arz bölgesine agresif bir hamle yapma potansiyeline sahip olduğunu iddia etti.

Wujastyk’in analizi, BTC’nin şu anda doğası gereği nötr olan simetrik bir üçgen formasyonunda olduğunu gösteriyor. Analiste göre günlük kapanış bu formasyonun üstünde ya da altında gerçekleşene kadar Bitcoin’in gelecekteki yönü belirsizliğini koruyor.

Wujastyk kripto alım satımı yapmasa da, genel piyasalar için bir risk göstergesi olarak hizmet ettiği için Bitcoin’in hareketlerini sık sık kontrol ediyor.

Günlük grafikte, BTC şu anda Ağustos ayında tersine döndüğü önceki pivot alanını test ediyor. Wujastyk’e göre, Ağustos ayının en yüksek seviyelerinde neredeyse reddediliyordu, ancak Cuma günü güçlü bir mum yakaladı.

İlgili Haber  Yeni Haftada Kripto Para Yatırımcıları Bu Ekonomik Verileri Takip Edecek! İşte Tarih ve Saatleri

Wujastyk, BTC’nin günlük mumda 25.344 doların üzerine çıkması halinde, arz ve talep tarafında önemli bir alan olan 30.000 dolara kadar hızlı bir şekilde yükselebileceğine inanıyor.

BTC fiyatı bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %0.65’lik düşüşüyle birlikte 24.447 dolardan işlem görüyor.

Wujastyk’in analizi, BTC’nin fiyata göre bir hacim tutturabilmesi halinde, bu alanda BTC’ye sahip olan çok fazla katılımcı olmadığı için hacim boşluğundan hızla geçebileceğini ve fiyatın hızla hareket etmesi için bir boşluk yaşatabileceğini savunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail