AltcoinPolkadot

Analist Crypto Lark Açıkladı: Bu Altcoinler 100 Kat Yükselme Potansiyeline Sahip

Lark Davis'e göre bu altcoinler 100 kat yükselme potansiyeli taşıyor.

Popüler kripto para analisti Lark Davis, kripto para piyasasının şu an içerisinde bulunduğu negatif duruma rağmen bazı altcoinlerin 100 kat yükselme potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Davis, bu kapsamda özellikle daha az enerji harcayan Proof-of-Stake tabanlı blockchain ağlarına odaklanmış durumda.

Polkadot ve Kusama Ağı Büyüyor: 100 Kat Yükseliş Yakın

Yayınladığı son videosunda sektörde yaşananlara ışık tutan ve durumu yorumlayan Davis, Polkadot (DOT) ve Kusama‘nın (KSM) ise yükselişe en hazır kripto paralardan olduğunu belirtti. Polkadot’un devrimsel parachain ağları için ön satışları Kusama ağında başladı.

Polkadot’un test ağı olan Kusama’da parachainlerin başarıyla uygulanması ise sıranın Polkadot’a gelmesini sağlayacak. Kusama ağındaki parachain satışlarına katılmak için ise KSM almak gerekiyor.

Davis, insanların bu büyük yenilik ile Kusama ve Polkadot ekosistemine daha çok ilgi duyacağını ve iki kripto paranın fiyatlarında da ciddi bir yükseliş görülebileceğini belirtti.

Davis’in 100 kat yükselebilecek potansiyele sahip olduğunu düşündüğü bir diğer proje ise Karura oldu. Kusama ekosisteminde piyasaya sürülecek olan Karura kısa süre önce 100 milyon dolarlık fonlama da aldı.

Analiste göre aynı statüdeki bir diğer kripto para ise Moonbeam Network oldu. Kitlesel fonlama dönemini bitiren Moonbeam Network, direkt olarak Polkadot ve Ethereum arasında köprü görevi görecek.

Davis son olarak ise merkezsiz sigorta projesi Bridge Mutual Insurance’ın (BMI) DeFi sektörüne yönelik çözümü ile 100 kat yükseliş elde edebileceğini düşündüğünü ifade etti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
7 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu