binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizAnalist il Capo, Bitcoin'de Yaşanan Son Yükseliş Hareketlerinin Ardından Sessizliğini Bozdu

Analist il Capo, Bitcoin’de Yaşanan Son Yükseliş Hareketlerinin Ardından Sessizliğini Bozdu

Kripto para analisti il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında Bitcoin fiyatındaki son hareketleri analiz etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ayı lehine açıklamalarıyla sürekli olarak gündem olan kripto para analisti il Capo of Crypto, yaptığı açıklamasında Bitcoin fiyatında yaşanan son yükselişin ardından yeniden konuştu.

Analiste göre BTC fiyatı destek seviyesinden bir sıçrayış yaptı ve 74.000 dolar ila 75.000 dolar arasındaki likidite bölgesine yaklaşıyor. Ancak analiste göre mevcut yükseliş sırasında hacimler azalıyor ve özellikle spot hacim, yükseliş hareketiyle uyumlu davranmıyor. Analiste göre fiyat, arza karşı hareket ediyor ve fonlama oranları çok hızlı yükseliyor.

il Capo, şu anda direnç seviyesine karşı long pozisyon alanların büyük çoğunluğunun vadeli işlemler piyasası katılımcıları olduğunu kaydetti.

İlgili Haber  Bernstein Analistleri, BlackRock'ın Son Ethereum ve Kripto Para Adımını Değerlendirdi: Önemi Ne?

Analist yaptığı açıklamasında 74.000-75.000 dolar seviyelerine ulaşılsın ya da ulaşılmasın, bu seviyeden piyasaya daha fazla maruziyet eklemeden önce dikkatli davranmaya devam ettiğini söyledi. il Capo, Bitcoin fiyatının 60.000 dolar veya daha altına düşmesi halinde altcoin fiyatlarının da %20 ila %30 düşüş yaşayabileceğini bildirdi.

Analist halen ZCX, SUSHI ve AXS varlıklarını elinde tuttuğunu ancak yalnızca Bitcoin fiyatının 60.000 doların altına inmesi durumunda daha fazla altcoin eklemesi yapmayı düşündüğünü söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail