EthereumHaberler

Analist Yorumu: Ethereum için Bugün Büyük Gün

Reddit platformunun kullanıcılarından bir tanesi olan ScienceGuy9489, Ethereum fiyatlarına ilişkin dikkate alınabilecek bir tahmin paylaşımında bulundu.

Reddit platformunun kullanıcılarından bir tanesi olan ScienceGuy9489, Ethereum fiyatlarına ilişkin dikkate alınabilecek bir tahmin paylaşımında bulundu. Ethereum kripto para biriminden beklediği Golden Crossover ile ilgili analizinin yeni bir parçasını sunan Reddit kullanıcısı, 24 Nisan tarihinde Etherum’da yeni bir ateşleme olabileceğinin sinyallerini verdi.

Yaptığı analizde Ethereum’un Colden Crossover girişimlerine dikkat çeken kullanıcı, 30 Nisan ile 5 Mayıs tarihlerini kapsayan dönemlerde bu girişimin gerçekleşeceğini öngörüyor. Kripto para birimlerinin üssel hareketli ortalamalarına ilişkin açıklamalarda bulunan ScienceGuy9489, yatırımcıların basit ortalama hareketlerin yerine EMA’ları takip etmeleri gerektiğini söyledi.

Ethereum Artış Analizi

Golden Crossover’in 24 Nisan’dan sonra gerçekleşeceğini söyleyen Reddit kullanıcısı, bu tahminin çoğunda bir gecikme göstergesi öne sürmesinden ötürü 24 Nisan’da da meydana gelebileceği yönünde açıklamalarda bulundu. Nisan ayının başlangıcındaki Bitcoin artışı ile beraber Ethereum’un hareketlerinde küçük bir kırılma yaşanmıştı.

Bu kırılmaya rağmen analist yorumuna göre Ethereum’un yükseleceği alanlar oldukça fazla. 180 dolar değerindeki direnç seviyesinin üzerinde ve 200 günlük bir süreyi kapsayan hareketli ortalamanın üzerindeki kırılma, 200 dolar seviyesini test edebilmek için Ethereum’u serbest bırakacak. Popüler analistler tarafından yapılan bazı yorumlar da Reddit kullanıcısını destekler nitelikte. ETH/USD ileriye yönelik olarak bazı bazı destek ve direnç alanlarını vurgulayan analistler için Ethereum’da artış yaşanması 24 Nisan itibari ile mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu