binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumAnaliz Şirketi, Bu Altcoin İçin "Kötümseriz" Dedi, Piyasaların Daha Ne Kadar Böyle...

Analiz Şirketi, Bu Altcoin İçin “Kötümseriz” Dedi, Piyasaların Daha Ne Kadar Böyle Gideceğini Tahmin Etti

Kripto para analiz şirketi QCP Capital, piyasanın son durumuyla ilgili görüşlerini paylaştı. İşte analistlerin görüşleri.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

QCP Capital analistleri, Ethereum piyasasındaki potansiyel keskin fiyat dalgalanmaları hakkında bir uyarı yayınladı. ETH vadeli işlemlerindeki mevcut koşulların yakın gelecekte önemli bir dalgalanmayı tetikleyebileceğini öne sürüyorlar.

Analistler, yaptıkları açıklamada konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Piyasa short Ethereum gamma, yani yakın tarihli opsiyonlar pozisyonuna sahip, bu da her iki yönde de keskin bir hareketin güçleneceği anlamına geliyor. Bu da esasen piyasanın fiyat değişikliklerine duyarlı olduğu ve herhangi bir önemli harekete güçlü tepki verebileceği anlamına geliyor.”

Ayrıca analistler, yakın gelecekte Ethereum’un fiyat hareketlerine ilişkin güçlü bir kötümser beklenti olduğunu belirttiler. “Ethereum risk dönüşleri ön planda -%12 ile çok negatife döndü ve bu da gergin bir hissiyata işaret ediyor” diye eklediler.

İlgili Haber  Hong Kong'da Bitcoin ETF'lerinin Onaylanmasıyla 1.4 Milyar Çinli BTC Satın Alabilecek Mi? Başka Hangi Altcoinler Listelenebilir? İşte Cevaplar

Traderlar tarafından olumsuz fiyat hareketleri riskini yönetirken bir varlığın fiyat yönünde pozisyon almak için kullanılan karmaşık bir strateji olan risk tersine çevirme işlemleri, analistlere göre Ethereum için düşüş görünümüne işaret eden göstergeler gösterdi.

Analistler ayrıca kripto para piyasalarının “ETH riskinin tersine çevrilmesindeki aşağı yönlü çarpıklığın daha da derinlere inmesiyle giderek daha gergin hale geldiğine” dikkat çekti. Analistlere göre bu tedirginlik kısmen makroekonomik koşullardan kaynaklanıyor.

QCP Capital analistleri, görüşlerini şöyle sonlandırdı:

“İran-İsrail çatışması geliştikçe bu tedirginliğin devam etmesini bekliyoruz. Riskten kaçış hissiyatı, ABD hisse senetlerindeki zayıflıkla da daha da kötüleşti.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail