binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriCardanoAnaliz Şirketi Santiment, Cardano (ADA) ve 3 Kripto Parada Balina Aktivitesinin 'Ekstrem'...

Analiz Şirketi Santiment, Cardano (ADA) ve 3 Kripto Parada Balina Aktivitesinin ‘Ekstrem’ Seviyelere Ulaştığını Bildirdi

Santiment analistleri, yaptıkları açıklamada dört kripto paranın aşırı miktarlarda balina aktivitesi yaşadığını bildirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment analistleri, yaptıkları son paylaşımda bazı kripto paralarda balina aktivitesinin son 6 ayın en yüksek seviyesine çıktığını bildirdi.

Bilindiği üzere şu sıralar Bitcoin etkileyici bir ralli sürdürüyor ve bugün 37.968 dolardaki zirvesi ile 38.000 dolar zirvesini zorlamaya devam ediyor.

Santiment analistlerine göre balinalar Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Chainlink (LINK) ve Cardano (ADA) ağlarında aktivitelerini ekstrem seviyelere çıkardılar ve söz konusu veri son altı ayın zirvesine çıktı.

Analistler, bu kripto paralarda hafta sonuna doğru bir kar satışı etkinliği yaşanabileceğini ancak bunun zorunlu bir şekilde bu kripto paralar için zirve noktalarının görüldüğü anlamına gelmediğini söyledi.

İlgili Haber  Binance CEO'su CZ, Bir Müşterisinin Kaçırıldığını ve Çalınan Milyonlarca Dolarlık Kripto Paranın Kurtarıldığını Açıkladı

Bitcoin’deki son ralli bilindiği üzere BlackRock’ın spot BTC ETF’inin onaylanacağına dair spekülasyonlardan köken almıştı. Bloomberg analistleri 10 Ocak tarihine kadar söz konusu ETF’in onaylanması için %90 ihtimal veriyor.

Bununla birlikte Ethereum’da da yine benzer bir şekilde BlackRock etkisini yaşıyoruz. BlackRock dün geç saatlerde ETH için bir spot ETF başvurusunda bulunmuştu. Haberin ardından ETH fiyatı uzun bir sürenın ardından 2.000 doları aşmıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail