binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinAndreessen Horowitz 100 Milyon Dolarlık Yeni Yatırımını Duyurdu, Bu Altcoinde Ani Yükseliş...

Andreessen Horowitz 100 Milyon Dolarlık Yeni Yatırımını Duyurdu, Bu Altcoinde Ani Yükseliş Yaşandı!

Bloomberg'in haberine göre, dünyanın en büyük yatırım şirketi Andreessen Horowitz (a16z), kripto para girişimi EigenLayer'a 100 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bloomberg’in haberine göre, dünyanın en büyük yatırım şirketi Andreessen Horowitz (a16z), kripto para girişimi EigenLayer’a 100 milyon dolarlık yatırım yaptı.

Andreessen Horowitz, Web3’ten metaverse’e ve merkeziyetsiz finans alanına kadar pek çok kripto para şirketine yatırım yapmıştı.

Bloomberg’e konuşan EigenLayer kurucusu Sreeram Kannan, yapılan yatırımı resmen açıkladı.

EigenLayer kurucusu yatırım turunda sadece Andreessen Horowitz şirketinin bulunduğunu ifade etti.

EgenLayer, yatırımcılar tarafındam ciddi şekilde ilgi gösterilen bir proje olurken, yatırımcıların airdrop beklentileri suya düştü. Zira EigenLayer kurucusu Kannan, şu an için bir token çıkarma düşüncelerinin olmadığını belirtti.

Yatırım haberinin ardından etkili yatırımcıların piyasanın dikkatini ALT isimli altcoine çekmeye çalıştığı belirtilirken ALT haber sonrasında %10’e varan bir yükseliş yaşadı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail