HaberlerKripto Para

Andressen Horowitz’tan Kripto Para Eğitimi

Andressen Horowitz kripto paraların daha iyi anlaşılması için 2020 yılında bir kurs programı başlatacak.

Andressen Horowitz, ücretsiz kripto para kursunu Şubat 2020’de açmaya hazırlanıyor.

Kayıtları A16z’nin sitesinden yapılabilecek olan kurs, 7 hafta sürecek. Arzu edenler için online ya da Menlo Park’ta yüz yüze verilecek olan kurs kayıtları başlamış durumda.

Kursta Neler Öğretilecek?

Kursiyerlere start-up firmalarıyla ilgili temel bilgiler, firma yönetimi, piyasa stratejileri, regülasyonlar vb. konularda eğitimler verilecek. Kursu gerekli kılan en önemli etkenlerin başında teknolojinin yeterince anlaşılamaması ve dahası tanınmaması geliyor.

Andressen Horowitz; Libra, Ripple, Coinbase ve benzeri pek çok önemli kripto para projesine yatırım yapmasıyla ünlü bir risk sermayedarı. Görünen o ki firma, kurs bitiminde hedeflediğinden çok daha büyük  gelişmelere imza atmış olacak.

Kripto paraların dünyada her gün daha fazla gündeme gelmesi ve bu sektör ile ilgili projelerin özellikle son dönemde ciddi şekilde artması, aynı oranda piyasa hakkında bilgili eleman ihtiyacı da doğruyor. Son zamanlarda özellikle ülkelerin de bu sektöre girmesi ile beraber ileride kripto para ve Blockchain teknolojileri ile alakalı birçok meslek grubunu görmek mümkün olacak. Bu ve bunun gibi kurslar sayesinde geleceğin mesleklerinden olan kripto para ve Blockchain sektörlerine şimdiden bilgili nesiller yetiştirilmek amaçlanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu