AltcoinHaberler

Ani Yükselişiyle Gündeme Gelen Altcoinin Kurucusundan Ayrılık Açıklaması Geldi!

Mart ayı sonunda yaşadığı büyük ve sürpriz ralli ile gündeme gelen altcoin kurucusundan ayrılık açıklaması geldi.

Zilliqa’nın (ZIL) kilit isimlerinden Amrit Kumar, 28 Şubat 2022 tarihinde açıklanan bir plan doğrultusunda altcoindeki tüm görevlerinden istifa etti.

Amrit Kumar, Kurucusu Olduğu Zilliqa (ZIL) Altcoininden Ayrıldığını Açıkladı

Kumar, Zilliqa’nın başkanı olarak son gönderisini Twitter üzerinden paylaştı. Artık proje için çalışmadığını doğruladı.

Ayrıca Zilliqa’nın yatırımcılarına tüm soru ve önerilerini platformun Ar-Ge kolu Zilliqa Research’ün de başkanı olan Zilliqa CEO’su Ben Livshits’e göndermelerini tavsiye etti.

Kumar’ın istifası, altcoinin 2022 yılının 1. ve 2. çeyreği için güncellenmiş yol haritası ile birlikte Şubat 2022’nin sonlarında duyuruldu.

Yol haritasında ayrıca gelişmiş görünürlük, NFT entegrasyonları ve yeniden gözden geçirilen yatırım kanallarına ilişkin planlar da açıklanmıştı.

İlgili Haber
Sürpriz Altcoin Yine Sahnede: İkinci Büyük Ralli Yaşandı, Fiyatı Uçtu! Yükselişin Kaynağı Ne?

Büyük spot borsalarda ZIL fiyatı son 24 saatte gerçekleştirdiği yaklaşık %10 artışla 0.05295 dolar seviyesinde bulunuyor.

Zilliqa’nın gerçekleştirdiği yükselişi gösteren günlük fiyat zaman grafiği.

Web3 Alliance ve İşe Alım Kampanyası: Zilliqa Dönüşümü Devam Ediyor

Zilliqa, dün küresel bir danışmanlık ağı olan Web3 Alliance’ın kurulduğunu duyurmuştu. Zilliqa’nın Web3 girişimi, kripto paralarda danışmanlar, yatırımcılar, topluluklar ve girişimciler arasında etkileşim için bir platform sağlamaya hazırlanıyor.

Ayrıca, şirket en son işe alım girişimlerinin ayrıntılarını paylaştı. Şirket, Anton Agafonov’u yeni ürün müdürü olarak Zilliqa’ya katıldığını duyurdu.

Şirket ayrıca, Blockchain oyuncuları için daha cezbedici bir hale gelmek amacıyla eski Tencent çalışanı Jack McCutcheon’ın da yeni iş geliştirme müdürü olarak işe alındığını açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu