Kripto HaberleriBitcoinAnketler Altın Yerine Bitcoin Tercih Edildiğini Gösteriyor!

Anketler Altın Yerine Bitcoin Tercih Edildiğini Gösteriyor!

Takip et

CNBC tarafından Twitter’da yapılan ankete göre kripto para birimlerini altına göre daha fazla tercih edenlerin oranında büyük bir artış var. Kripto para yatırımcıları son birkaç yıl içerisinde daha fazla sayıda kripto para yatırımı yapmaya başladı. İnsanlar kripto paralara daha fazla bağlandı ve kripto para alanların sayısında olan artışlar çok büyük oranlara ulaştı. Bitcoin sahibi olanların sayısı artarken 4.200’den daha fazla kişi ile Twitter’da gerçekleştirilen ankete göre Bitcoin yerine altını seçecek olduğunu belirtenlerin oranı %19 olarak kaldı.

Ankete katılan kullanıcıların büyük kısmı Bitcoin’i altına göre tercih edecek olduklarını açıklarken Bitcoin’i tercih edecek olduğunu belirtenlerin oranı %75, gümüşü tercih edecek olanların oranı ise %6 olarak kaldı.

Anket sonucunda görünen o ki kripto para birimlerini tercih edenlerin sayısı gelecekte daha fazla artabilir ve insanların gelecek birkaç yıl içerisinde altına olan güveni azalmayacak olsa bile Bitcoin altına galip gelebilir. Bitcoin seçenlerin oranında bu kadar büyük oranda bir artış olmasının arkasında güvenlik ve gizlilik gibi konular ilk sırada gelen nedenler.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları