Kripto HaberleriBitcoinAnthony Pompliano: Kemerleri Bağlayın, Bitcoin Uçacak!

Anthony Pompliano: Kemerleri Bağlayın, Bitcoin Uçacak!

Takip et

Morgan Creek Digital Assets kurucularından Anthony Pompliano Bitcoin hakkında yeni bazı açıklamalar yaptı. Kripto para birimi yatırımcılarının beklediğinden daha fazlasını alacak oldukları ve daha fazla kazanma şansına son dönemde daha yakın olduklarını dolaylı açıklaması ile ifade eden Pomp, kripto para birimlerinin değerinin yakın zamanda beklenenden daha fazla değer kazanacak olduğunu açıkladı. Morgan Creek Digital Assets kurucularından Anthony Pompliano, kripto para birimi Bitcoin fiyatı konusunda yaptığı açıklamada Bitcoin fiyatının uçacak olduğunu ve rekor seviyesine doğru gideceğini iddia etti.

Kripto para birimlerinin son dönemde fiyatında bir düşüş yaşanmış olsa da yatırımcıların büyük bölümü kripto paraların tekrar yükselecek olduğunu düşünüyor ve fiyatların beklenenden daha iyi seviyelere kadar çıkacak olduğunu tahmin ediyor. Bitcoin fiyatındaki artış hakkında rekor kırılıp kırılamayacak olduğu hakkında henüz net bir bilgi olmasa da yakın zamanda Pomp’a göre kripto para pazarı rekorlar kıracak ve Bitcoin fiyatı beklentileri aşarak daha yüksek fiyatı görecek.

*Morgan Creek Digital Assets kurucularından Anthony Pompliano, fiyat ile ilgili kesin bir bilgi vermedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları