HaberlerXRP

Anthony Pompliano’dan Ripple (XRP) Yatırımcılarının Tepkisini Çekecek Yorum!

Pompliano'ya göre Ripple'ın başarısının XRP fiyatına herhangi bir etkisi yok!

Bir podcast yayınında Arrington XRP Capital kurucusu Michael Arrington ile bir araya gelen ünlü Bitcoin savunucusu Anthony Pompliano ilk başlarda kendisinin de XRP’ye yatırım yaptığını ve gayet de güzel karlar elde ettiğini itiraf etti. XRP’yi Ripple’ın ürünü olduğu için tercih ettiğini dile getiren Pompliano, Ripple sayesinde bankaların çalışma sürelerinin ciddi oranda hızlandığını belirtmekle beraber Ripple’ın gelişmesinin XRP fiyatına olumlu bir etki yapacağını ummanın saçma olduğunu ifade etti.

Bu yönüyle değerlendirdiğinde insanların neden XRP’ye yatırım yaptıklarına ya da fiyatın yükselmesini umduklarına bir anlam veremediğini belirten Pompliano’nun bu yorumunun Ripple’ın elde ettiği başarıları XRP açısından olumlu değerlendiren birçok yatırımcı için tepki çekici olması ihtimali yüksek görünüyor.

Hatta birçok kesim Ripple şirketinin XRP’ye faydadan çok zarar getirdiğini savunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu