BitcoinHaberler

Anthony Scaramucci: “Elon Musk’ın 5 Milyar Dolarlık Bitcoin (BTC) Yatırımı Var”

Elon Musk'ın Bitcoin yatırımları konuşulmaya devam ediyor.

Elon Musk’ın profiline Bitcoin yazması ve ardından Tesla’nın Bitcoin’e 1.5 milyar dolar değerinde yatırım yapması uzun süre konuşuldu. Analistler Tesla’nın hamlesini kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e bakışı açısından bir dönüm noktası olarak değerlendirdi.

SkyBridge Capital’in kurucusu ve eski Beyaz Saray iletişim direktörü Anthony Scaramucci, bugün twitterdan yaptığı paylaşım ile farklı bir iddia ortaya attı.

Scaramucci Elon Musk’ın Bitcoin alımlarının Tesla ile sınırlı kalmadığını iddia etti. “SpaceX’in bilançosunu incelediğimde bunu görebiliyorum” diyen Scaramucci, Elon Musk’ın Tesla ve SpaceX’in yanı sıra kişisel yatırımları ile toplamda 5 milyar dolarlık Bitcoin yatırımı yaptığını iddia etti.

Musk’ın bu hamlesinin sadece ekonomik kaygılarla ilgili olmadığını ifade eden Scaramucci, “Hiçbir canlı dünyayı iklim değişikliğine karşı korumak için daha fazlasını yapmadı” dedi.

Ünlü CEO, Musk’ın geleceğin Bitcoin madenciliği ve yenilenebilir enerjide olduğunu anladığı için Bitcoin’e yatırım yaptığını düşünüyor.

Scaramucci Bitcoin üzerinden Enerji FUD’u (Korku) çıkaranlara en iyi cevabın Elon Musk olduğunu ifade ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu