AnalizBitcoin

Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak Bitcoin’deki Hedefini Açıkladı

Wozniak, doğrulanmış dijital kıtlığı nedeniyle Bitcoin'in altından daha üstün olduğunu düşünüyor.

Piyasadaki tüm dalgalanmalara rağmen Bitcoin’in (BTC) en güvenilir liman olduğuna inanan isimlerden biri olan Apple Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Bitcoin’in yakın gelecekte 100.000 doları görebileceğini ifade etti.

Güncel bir podcastte kripto paralarla ilgili konuşan Wozniak,

Bu yeni teknolojinin nasıl kullanılacağını görmek için başlangıçta büyük miktarda Bitcoin satın aldım. Çevrimiçi alışverişin nasıl yapılacağını keşfettim. Yabancı ülkelerdeki ürünlerin nasıl satın alınacağını, örneğin bir çörek için nasıl ödeme yapılacağını araştırdım.

dedi. Öte yandan bilgisayar programcısı ve hayırsever bireylerin Bitcoin kabul eden ATM’leri nasıl tespit ettikleri üzerine kafa yorduğunu ifade etti.

“Her şeyi deneyimlemek ve özümsemek istiyorum!”

Bitcoin’in ve kripto paraların çalışma mantığı üzerine bir süre kafa yoran ve dijital paraların üzerine inşa edildiği teknolojiyi kavradığını belirten Wozniak’a göre Bitcoin en inanılmaz matematiksel mucize.

Geçen Sene Bitcoin’in Altından Üstün Olduğunu Söylemişti

Geçen yıl temmuz ayında Talent Land Jalisco’da yaptığı bir konuşmada sanal izleyicilere seslenen Kurucu Ortağı, Bitcoin’in doğrulanmış dijital kıtlığı nedeniyle altından daha üstün olduğunu söylemişti.

Bitcoin’e olan inancından hala bir şey yitirmeyen ünlü isim, Bitcoin’le ilgili fiyat tahminini matematiksel olarak ölçemediğini itiraf etmekle beraber kripto para birimine olan etkin ilginin fiyatı ulaşılabilir hale getirdiğini sözlerine ekledi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Gökhan

6 aylık verilerebakınca daha çok stabil gibi . 30 küsürlerden 40 ları zor görüyor şu ara .


Başa dön tuşu